Rom EpicROMPlus_Mi6_MIUI10

Death

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Avni
Cihazım
mi6
Konular
9
OTA guncelleme mevcut mu romda birde onu sorayim olmazsa baska bir zaman yuklerim cunklu sifirdan rom degistirmek cok zahmetli oluyor...

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Ottoman hocam Acaba Mix 2s deki kilit ekranini da Fix olarak Yapabilmeniz mümkün müdür?
İncelemem lazım hocam. :)
[doublepost=1525447343,1525447251][/doublepost]
OTA guncelleme mevcut mu romda birde onu sorayim olmazsa baska bir zaman yuklerim cunklu sifirdan rom degistirmek cok zahmetli oluyor...
Şimdilik Oto güncelleme yok ama romu indirip direk üzerine yüklüyorsunuz hocam.
[doublepost=1525447414][/doublepost]
EpicRom stabilite ve kullanış açısından çok daha iyi ama, özelliği az, 1-2 ekleseler keşke tadından yenmeyecek
Her eklenen özellik şarja etkisi demektir hocam.

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
İncelemem lazım hocam. :)
[doublepost=1525447343,1525447251][/doublepost]
Şimdilik Oto güncelleme yok ama romu indirip direk üzerine yüklüyorsunuz hocam.
[doublepost=1525447414][/doublepost]
Her eklenen özellik şarja etkisi demektir hocam.

Hocam Global Beta 8.4.19 için Magisk Modülü var ama bu modul hem Gc için , hemde Stock Kamerayi değiştiriyor, hemde köşeleri yuvarlak yapıyor. Denemeniz mümkün olursa veya bu modül den Mix 2s Kilit ekranini çekme şansınız olursa süper olur.

Modül Linki:

Ekli dosyalar

• Screenshot_2018-05-04-18-34-11-384_lockscreen.png
    Screenshot_2018-05-04-18-34-11-384_lockscreen.png
    2,4 MB · Görüntüleme: 36

ScoRPioN

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsa Kandemir
Cihazım
Etab5 - Mi6
Konular
21
Hocam Global Beta 8.4.19 için Magisk Modülü var ama bu modul hem Gc için , hemde Stock Kamerayi değiştiriyor, hemde köşeleri yuvarlak yapıyor. Denemeniz mümkün olursa veya bu modül den Mix 2s Kilit ekranini çekme şansınız olursa süper olur.

Modül Linki:
Yuvarlak ekran diye hocam vermişti bunun linkini, güncellemeyi üstüne kurduktan sonra magisk i de tekrar attım, ve gayet çalışıyor hala modül

ScoRPioN

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsa Kandemir
Cihazım
Etab5 - Mi6
Konular
21
Durum syba
Güncellendi.
Google Camera "gcam" linki ilk mesaja eklenmiştir.
Güle güle kullanın :)
Aynı durum hocam, ilk açtığımds uygulamayı ekran siyah oluyor mesela, normal olarak çekim yok, portre moduna geçiyorum orada geliyor kamera, normal olarak da yine yok, sonrasında kasıyoe donuyor vs.

Belki sizin verdiğiniz ekran fix inden dolayı dır diye düşündüm, magisk de hala etkindi güncellemeden sonra, magisk den kapattım reset attım ama ekran lar hala yuvarlak, ve kamera hala sıkıntılı

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Yuvarlak ekran diye hocam vermişti bunun linkini, güncellemeyi üstüne kurduktan sonra magisk i de tekrar attım, ve gayet çalışıyor hala modül

Peki teşekkürler hocam, acaba sizdeki Sorun bu modül ile alakalı olabilir mi? Normalde 8.4.19 Global Beta'da Google Camera bu modül ile sorunsuz çalışıyor çünkü.

Birde Aşağıda Linkini verdiğim Google Camera ile dener misiniz?

Google Camera 5.0.22 Final 1.0:

Ayarları:
Bunu Kurun. Ayarlarina girin. Bsg mod settings in içinde Model: New Pixels yapin
Hdr: High
Portrait: Active

Geri gelin.
Correction of auto-exposure HDR: İncrease Exp To 2.

Sonra Kamera ana ekranina gelin. Komple kapatın Kamerayi, arka plandan da silin. Tekrar Kamera ya girin, Ayarlar Gelişmis de Hdr Gösteri açın. Tekrar Ana Kamera ekranina gelin ve Hdr nin üzerine basip Hdr Gelişmiş i seçin.

sahinsah52

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sah
Cihazım
Mi6
Konular
2
Miui Tr 8.4.29'un üzerine direkt kurulur mu yoksa sıfırlamak mı gerekir? Teşekkürler.

ScoRPioN

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsa Kandemir
Cihazım
Etab5 - Mi6
Konular
21
Peki teşekkürler hocam, acaba sizdeki Sorun bu modül ile alakalı olabilir mi? Normalde 8.4.19 Global Beta'da Google Camera bu modül ile sorunsuz çalışıyor çünkü.

Birde Aşağıda Linkini verdiğim Google Camera ile dener misiniz?

Google Camera 5.0.22 Final 1.0:

Ayarları:
Bunu Kurun. Ayarlarina girin. Bsg mod settings in içinde Model: New Pixels yapin
Hdr: High
Portrait: Active

Geri gelin.
Correction of auto-exposure HDR: İncrease Exp To 2.

Sonra Kamera ana ekranina gelin. Komple kapatın Kamerayi, arka plandan da silin. Tekrar Kamera ya girin, Ayarlar Gelişmis de Hdr Gösteri açın. Tekrar Ana Kamera ekranina gelin ve Hdr nin üzerine basip Hdr Gelişmiş i seçin.

Bende o modül den sıkıntı olabileceğini düşünüyorum, dediğiniz i kurdum, açıkçası forumdaki konudan kurduğum da çalışıyordu ama ayarları vs. Bilmiyorum tabi, ve Ottoman hocamın kullandığı kameradan daha az özellikli gibiydi, sizin dediğiniz ayarları yaptıktan sonra tıpkı diğeri gibi oldu, portre vs. Sıkıntı yok gibi şuan yani, teşekkürler hocam :)

Bu arada birşey daha diyeyim, güncellemeyi atmışsınız belliki, sizde de müzik bildiriminde şarkının ismi gözükmüyor ve yatay ekrands önceki sürümdeki gibi artık genişletilmiş bildirimler olmuyor mu?

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Bende o modül den sıkıntı olabileceğini düşünüyorum, dediğiniz i kurdum, açıkçası forumdaki konudan kurduğum da çalışıyordu ama ayarları vs. Bilmiyorum tabi, ve Ottoman hocamın kullandığı kameradan daha az özellikli gibiydi, sizin dediğiniz ayarları yaptıktan sonra tıpkı diğeri gibi oldu, portre vs. Sıkıntı yok gibi şuan yani, teşekkürler hocam :)

Rica ederim hocam, Halen önceki söylediğim Modül kurulu diymi? Epic Romun bu sürümünde Şarj tüketimi nasıl hocam? 8.4.19 Global Beta'da Bekleme durumu çok iyi iken, Ekran açık kalma süresi çok düşük. Eğer Bu sürüm Epic romda iyi ise, bende Epic roma geçiyim. Malum Beta sonlandırıldı. Bu arada Temalar ve Face Unlock özelliği de çözülür herhalde.

Üst Alt