Rom EpicROMPlus_Mi6_MIUI10

ScoRPioN

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsa Kandemir
Cihazım
Etab5 - Mi6
Konular
21
Romda genişletilmiş bildirimler kapatılmış heralde hocam, yatay modda geniş olmuyor artık
[doublepost=1525431926,1525425777][/doublepost]Hocam, birde müzik bildiriminde şarkının adı gözükmüyor, sadece sanatçının adı var

umittahakaratas

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ümit
Cihazım
mi6
Konular
59
Hocam nedn siteden yayınlanmadı hala, stabil hale gelmemesinden kaynaklı mı acaba

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Romda genişletilmiş bildirimler kapatılmış heralde hocam, yatay modda geniş olmuyor artık
[doublepost=1525431926,1525425777][/doublepost]Hocam, birde müzik bildiriminde şarkının adı gözükmüyor, sadece sanatçının adı var
Yatay hiç kullanmadım hocam. Sanatçı ismi görünmüyor derken?
[doublepost=1525434722][/doublepost]
Hocam nedn siteden yayınlanmadı hala, stabil hale gelmemesinden kaynaklı mı acaba
Hocam bildiğiniz üzere geliştirici MrRaines di, daha sonra Josema93 geliştirmeye başladı. Daha sitesine upload edilecektir.

ScoRPioN

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsa Kandemir
Cihazım
Etab5 - Mi6
Konular
21
Mesela burada bildirim de çalan şarkının adı gözükmüyor hocam, sadece söyleyen sanatçının adı var

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Şurada da bildirim çubuğu hızlı ayarlsr, normalde yatay modda tüm ekranı kaplıyordu, daha iyi bir görünümü oluyor du açıkçası, ama şuan sığ duruyor

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Mesela burada bildirim de çalan şarkının adı gözükmüyor hocam, sadece söyleyen sanatçının adı var

Şurada da bildirim çubuğu hızlı ayarlsr, normalde yatay modda tüm ekranı kaplıyordu, daha iyi bir görünümü oluyor du açıkçası, ama şuan sığ duruyor

Temayı varsayılan yapar mısınız hocam

ScoRPioN

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsa Kandemir
Cihazım
Etab5 - Mi6
Konular
21
Temayı varsayılan yapar mısınız hocam
Varsayılan olarak da denedim hocam aynı, isterseniz onu da SS atabilirim, ama önceki sürüm de her şekilde oluyor du

Acaba bu şey merkezi saat fix in içindemiydi, yani şuan tek farklı olan o, belki fix olmadığı için bildirim genişletme de yok

Ama müzik bildirimin de şarkının isminin gözükmemesine bir anlam veremedim

Death

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Avni
Cihazım
mi6
Konular
9
Bir turlu karar veremedim miuipro ve epic arasinda hep kaliyorum. Miuipro da Cagri bittikten sonra eylem (ceviriciden cik ve kitle) ve ekrani yukari kaydir ve geri tusuna basili tutarak uygulama acma ozelligi benim icin cok kullanisli. Bunlar olmasa devamli epic romda kalacagim sanirim...
Bu dedigim ozellikleri eklemenin bir yolu var mi acaba? Launcherle olur ama baska bir sekilde yapabilirmiyim bilgisi olan varmi

ScoRPioN

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsa Kandemir
Cihazım
Etab5 - Mi6
Konular
21
Bu dedigim ozellikleri eklemenin bir yolu var mi acaba? Launcherle olur ama baska bir sekilde yapabilirmiyim bilgisi olan varmi
EpicRom stabilite ve kullanış açısından çok daha iyi ama, özelliği az, 1-2 ekleseler keşke tadından yenmeyecek

Üst Alt