Rom Epic_Rom_HMN4X_Mido_V9.2.2.0_Global_Stable_7.0

'Redmi Note 4/4X (Snapdragon)' forumunda Escobar1945 tarafından 19 Kasım 2017 tarihinde açılan konu

1. #1 Escobar1945, 19 Kasım 2017
    Son düzenleme: 11 Şubat 2018
    Merhaba Mıuı Türkiye Xiaomi Redmi Not 4X Mido kullanıcıları sizlere bugün global yayınlanan mıuı 9 kararlı sürümü EpicRom olarak paylaşmaktan mutluluk duyuyorum tüm kararlı sürüm seven mido kullanıcılarına armağan olsun....

Değişilkik Listesi:
    system
    Fıx-system went into safe mode automaticaly (02-08)
    phone
    Fıx-devices rebooted during calls (02-08)

*Global 9.2.2.0 taban rom
    *Üçüncü parti temaları yükleyebilme imkanı
    *Temalarda daha fazla kişiselleştirme
    *Face id yüz tanıma
    *Xperia klavye
    *WeatheM8 hava durumu apk
    *Dolby atmos
    *Adavay
    *Temalara yazı fontları eklendi
    *Kilit ekranı merkezi saat
    *OTA Güncellemeleri + addons ayrlarda merkezi saat zip indirme
    *Düzeltmeler: Çin hükümleri eklendi ve "hataları rapor et" için doğrudan giriş kaldırıldı.
    *Güvenlik: Çin sürümünün seçenekleri eklendi: gameboost, uygulamaları yönetme gibi..
    *Başlatıcıda 4x5 - 5x7 arasında daha fazla yerleşim seçeneği eklendi
    *Deodex full rom
    *Gereksiz fazladan uygulamalar silindi sistem hafifletildi
    *Gapps pico
    *Gelişmiş yeniden başlatma menüsü eklendi
    *Build.prop tweaks
    *Bildirim çubuğu 5x4 olarak ayarlandı
    *Başlatıcıda satırları ve sütunları seçmek için seçenek
    *NO ROOT- root yerine 2.82 veya magisk supersu ile OTA ayrlardan yükleyebilirsiniz
    *Başlatıcıda mod hızlıca kaydırma arama başlatın
    Ve tüm global diller.....

KURULUM:
    Cihazınızın Bootloader Kilidi açık, TWRP Recovery yüklü ve USB Hata ayıklama açık olmalı...

Kurulum öncesi mutlaka Full Nandroid Backup alın....

EpicRom global zipi indirin ve dahili belleğe aktarın.
    Cihazınızı TWRP kurtarma modun da başlatın.
    TWRP kurtarmasında, Wipe » Advanced Wipe düğmesine tıklayın ve yerel hafıza hariç her şeyi silin.
    TWRP ana menüsüne dönün, Install üzerine dokunun ve Adım 1’de cihazınıza aktardığınız EpicRom Zip dosyasını seçin.
    .zip dosyasını seçtikten sonra, Swipe to Confirm Flash yapınız. Özel ROM yükleme işlemini başlatmak için ekranın alt kısmında. Bu biraz zaman alabilir.
    ROM’unuz başarıyla yüklendikten sonra, Wipe cache/Dalvik yapın ve cihazınızı yeniden başlatın

Bilgilendirme:
    Rom'u beğenmeyenler, almış oldukları TWRP Nandroid Backup ile tekrar yüklemeden önceki ROM'larına dönebilirler

*Konuda yer alan Anlatım tarafımca Redmi Not 4X Cihazımda 16.11.2017 da denenmiş, çalıştığı doğrulanıp konuya eklenmiştir. Bende çalışan bir şey Sizde çalışmayabilir.
    **Konuda yer alan tüm anlatımları doğru ve eksiksiz uygulamak Sizin sorumluluğunuzdadır, yukarıda açıkca belirtilen Özelliklerin Sizdeki eksikliğinden dolayı herhangi bir Sorun yaşamanız durumunda bundan kendiniz sorumlu olursunuz.
    ***Konu tüm MIUI Türkiye üyelerine aittir, düzenleme hakkı ise bana aittir. Eklenmesini veya düzenlenmesini istediğiniz bir bilgi için beni haberdar etmeniz yeterli.

Credıt:

en.miui.com
    epicrom.pro
    @pocarropa
    @jamflux
    @MrRaines

Download Rom EpicRom Global 9.2.2.0
    Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.Üye Olmak İçin Tiklayın...

Download Rom Epicrom Global 9.0.5.0

Download Rom EpicROM Global 9.0.3.0

Ekran Görüntüleri:

Ekli dosyalar:

Zenex, Codered, 01halil ve 6 kişi daha bunu beğendi.
  2. Üstad, yine yapmışsınız yapacağınızı? Elinize sağlık....
    Bence sizinde artık bir yeni cihaz, mesela Mi Max 2 alma vaktiniz geldi gibime geliyor8=)haha--

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

3. Access Denied

hatası veriyor, linki kontrol eder misin hocam?

Redmi Note 4X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Link kontrol ettim hocam sorun gözükmüyor...

EpicRom 7.11.16

5. Birde buradan deneyelim..

EpicRom 7.11.16

underzero bunu beğendi.
  6. tamamdır oldu, sagolun hocam

Redmi Note 4X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Escobar1945 bunu beğendi.
  7. Rica ederim iyi günlerde kullanın..

EpicRom 7.11.16

underzero bunu beğendi.
  8. Üstadım ben yalnış dosyayımı indirdim 7.11.16 yazıyor ama konudaki ekran görüntülerinde kararlı 9.0.3.0 yazıyıor wasntme~~

Ekli dosyalar:

9. Evet beta sürümünü indirmişssiniz konuda ki link kararlı sürüme ait ...
    Kararlı sürümü deneyin bence...::))

EpicRom 7.11.16

10. O zaman bende yanlış indirdim way anasını :) bir önceki konudan indirdim sonra bu konu açıldı hatlar karıştı [​IMG]

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

11. Benim hatlar hep karışık puahh...::)) Sağlık olsun kullanın isterseniz yâda müsait bir zamanda kararlı sürüme geçersiniz...

EpicRom 7.11.16

12. Üstüne flashlasam olur dimi hocam yeni kurdum romu zaten

13. Şimdi hastalığı mı başlatma lütfen stabil sürüm yedeği hazır olda bekliyor zati recoveryde acaba diyorum kendi kendime

EpicRom 7.11.16

14. Üstüne kurma direkt olarak hocam geleneksel 4 wipe mizi yapalım please...

EpicRom 7.11.16

15. Okey hocam yapacak bişi yok sil baştan o zmn :)

16. Frekanslar karıştı üstadım dowloand"a devam ohalde :) giggle~~

Escobar1945 bunu beğendi.
  17. Rabbim kotalarınıza zeval vermesin...

EpicRom 7.11.16

Baracuda33 ve siirtfatih056 bunu beğendi.
  18. Aminnnnn :))) gece yatarken indirmistim akşama yüklerim artık.emeginize sağlık simdiden hocm

19. Escobar1945 üstadım 7.10.19 sürümündeyim direkt wipe yapmadan üzerine flaşlayabilyoruz değil mi

20. O sürüm eski olduğu için tam temizlik yapın hocam öncesinde yedek alın sonra romu kurun kurulum tamamlandıktan sonra twrp den Back-Up dan sadece data yedeğini geri yükleyin...

EpicRom 7.11.16

Skorpi bunu beğendi.
  21. Yedeklemeyi ayarlar içindeki yedekle bölüünden mi yapıyoruz yoksa twrp menüsü içinden mi

22. TWRP içinden

23. Yedekleme işlemlerini twrp den yapınız hocam örnek olarak ben yedek alırken system,data,boot, recovery alıyorum sizde almak istediğiniz seçenekleri işaretleyin ve yedeği oluşturun sonra full wipe yapın 4 wipe sonra rom kurun dalvik cache yapın ve reboot edin ilk açılış ve kurulum ayarlarını yapın ve tekrar twrp girin aldığın yedeğini datasini yükle sadece veri kaybı yaşamazsınız...................

EpicRom 7.11.16

Baracuda33 ve Skorpi bunu beğendi.
  24. Emeğinize sağlık

Mi5s Eu 9.1.2.0 stabil

25. Teşekkür ederim ilgilerinize..clap~~
    --- Birleştirilmiş mesaj, 20 Kasım 2017Orijinal mesaj tarihi 20 Kasım 2017 ---
    Hocam kurulumu yaptım yalnız sağ üstteki kilit ne anlama geliyor acaba
    --- Birleştirilmiş mesaj, 20 Kasım 2017 ---
    Herşey tamam lakin Telefon açılışta şifre istiyor kendi şifremi yazdığım halde açılmıyor. Her defasında yanlış diyerek daha uzun bekletme süresi veriyor. Acil yardım bekliyorum

Bu Sayfayı Paylaş

Yükleniyor...