Rom Epic_Rom_HMN4X_Mido_V9.5.8.0_Global_Aroma_Stable_7.0

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Perşembe günü geçtiğim mido cihazına dün akşam saatlerinde bu romu kurdum. Gerçekten Mustafa hocam yine yapmış dedim kurduğum anda. Stabil ve hatasız bir rom, birkaç çeviri eksiği harici harika. Bir ustanın elinin değdiği çok belli oluyor. Ellerine sağlık deyip telefonun keyfini sürmeye başlıyorum :)

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Perşembe günü geçtiğim mido cihazına dün akşam saatlerinde bu romu kurdum. Gerçekten Mustafa hocam yine yapmış dedim kurduğum anda. Stabil ve hatasız bir rom, birkaç çeviri eksiği harici harika. Bir ustanın elinin değdiği çok belli oluyor. Ellerine sağlık deyip telefonun keyfini sürmeye başlıyorum :)
Cihazınız hayırlı olsun, güle güle kullanın demeyi unutmuştum, bu vesile ile söylemiş olayım....
Büyük Üstad Sayın Escobar1945 Cumartesi günü, ağır misafirlerimizi uğurladıktan sonra, benim muhteşem cihazım içinde yeni bir Epic Rom yaptı ve maalesef kablo uyuşmazlığı nedeniyle, beraber test edemedik...akşam geç saatlerde evde kurdum ancak maalesef boot etmedi....kendisi bir iki ufak değişiklik yapıp romu bana gönderecek ve sanırım bundan böyle bende Mi Globe yerine Epic ci olacağım....kendisine çalışmalarından dolayı çok teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyorum

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

prgali

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaman
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
0
Batarya oranları bence bir tık önde epic rom un
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bekleme süresinde hangi rom daha ön planda çünkü geceden sabaha şarjım şu kadar gitti herşey kapalıydı tasarruf açıktı serzenisleri bitmiyooo

Escobar1945

Epicrom MIUI Developer&Android Rom Developer
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note4X
Meslek
Gıda sekt. Yön
Konular
52
Hayırlı olsun kardeşim yeni oyuncağın güzel günlerde kullan ve tabii epicrom ile birlikte kullan

EpicRom 7.11.16

Escobar1945

Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note4X
Meslek
Gıda sekt. Yön
Konular
52
Bekleme süresinde hangi rom daha ön planda çünkü geceden sabaha şarjım şu kadar gitti herşey kapalıydı tasarruf açıktı serzenisleri bitmiyooo
Bekleme modunda her iki sürümde aynı beta ve kararlı benim cihazda geceden sabaha pil oranı hiç değişmiyor mobil veri kapalı ve arka planı kesinlikle temizler ve öyle kapatırım ...

EpicRom 7.11.16

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
Escobar1945 hocam 4c telefona kurdum ama mi yazısından sonra ekran kapandı normal mi şaun kapalı gibi duruyor ama

Escobar1945

Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note4X
Meslek
Gıda sekt. Yön
Konular
52
Escobar1945 hocam 4c telefona kurdum ama mi yazısından sonra ekran kapandı normal mi şaun kapalı gibi duruyor ama
Hocam bazen mi yazısından sonra tekrar bot oluyor botanimation.zip dosyası ile alakalı ama ekran hemen geliyor sizde durum ne şimdi...

EpicRom 7.11.16

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
Hocam bazen mi yazısından sonra tekrar bot oluyor botanimation.zip dosyası ile alakalı ama ekran hemen geliyor sizde durum ne şimdi...

EpicRom 7.11.16
gelmedi ekran siyah hala 2 dk felan oldu
[doublepost=1511784474,1511784323][/doublepost]Escobar1945 twrpye girebiliyorum şuan telefon bildiğin kapanmış and6 romu kurarkende böyle olmuştu napyım baştan mı kurayım başka roma mı geçeyim
[doublepost=1511784731][/doublepost]xda da rom kurulumunda böyle bahsetmişler ama tam anlamadım Escobar1945

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    22,5 KB · Görüntüleme: 31
Üst Alt