Rom Epic_Miui10_HMNote4X_8.12.13_Global_7.0_ByEscobar1945

Escobar1945

Epicrom MIUI Developer&Android Rom Developer
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note4X
Meslek
Gıda sekt. Yön
Konular
52
Escobar1945 hocam bir türlü anlatamadım meramımı.ekran görüntüsü de atamadım.gboard hatası kurulum tamamlandıktan sonra değil,telefon açılmadan evvel geliyor.telefonu komple sıfırladım Ana bellek dahil. Yine de oluyor. Custom yazılımlarda sıkıntı yok.sadece miui 10
Gboard ile ilgili hiç bir hata yok hocam tam olarak anlatır mısın lütfen...

EpicRom Developer Team

xcosby

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali
Cihazım
Redmi note 10 p
Meslek
Kamu çalışanı
Konular
10
Gboard ile ilgili hiç bir hata yok hocam tam olarak anlatır mısın lütfen...

EpicRom Developer Team
Kurulumu eksiksiz yapıyorum.acemi olmadığımı bilmenizi isterim bu konuda.epic rom boot ekranı geliyor.belli bir süre sonra normal olan kurulum ekranın gelmesi.ama anlamadığım şekilde hata veriyor ve bu hata gboard hatası.arka planda yazıyor bir şeyler ama İngilizcem yetersiz olduğu için aktaramıyorum size.miui 9 kurulumlarda böyle bir sorun yaşamadım hiç.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sanırım tek çare flash tool ile miui rom kurup twrp ve yazılım işlerini en başa sarmak.zira her şeyi silmeme rağmen değişmedi bir şey

belgelismail12

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
mi6
Konular
1
Selamlar rom indirme aşamasın da bir şey danışıcam, şuan miuipro rom kullanıyorum yüklemek için talimatı uygulamam yeterli mi?

Escobar1945

Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note4X
Meslek
Gıda sekt. Yön
Konular
52
Kurulumu eksiksiz yapıyorum.acemi olmadığımı bilmenizi isterim bu konuda.epic rom boot ekranı geliyor.belli bir süre sonra normal olan kurulum ekranın gelmesi.ama anlamadığım şekilde hata veriyor ve bu hata gboard hatası.arka planda yazıyor bir şeyler ama İngilizcem yetersiz olduğu için aktaramıyorum size.miui 9 kurulumlarda böyle bir sorun yaşamadım hiç.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sanırım tek çare flash tool ile miui rom kurup twrp ve yazılım işlerini en başa sarmak.zira her şeyi silmeme rağmen değişmedi bir şey
Şu ana kadar 3175 kişi iki günde bu romu indirdi ve tek gboard hatasını siz aldınız bununla ilgili hiç bir olumsuz geriye dönüş almadım gaps paketi zaten en günceli bana kalırsa eski artıkları silmediniz kurulum bittikten sonra dalvik cache yapın kuruluma başlarken ise 4 wipe yapın system,data,cache,dalvic/cache sonra tekrar bakalım....

EpicRom Developer Team

Escobar1945

Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note4X
Meslek
Gıda sekt. Yön
Konular
52
Aleyküm selam Rom kurmadan önce bir yedek alın sonrasında twrp den gelişmiş temizlik seçeneklerinden system,data, cache,dalvik/cache yaparak temizlik yapın bu arada dahili hafıza yi sakin seçme kurulum kısa sürede tamamlanır bittikten sonra dalvik cache yaparak systemi yeniden başlatın cihaz açılıp ayarlarını yaptıktan sonra tekrar twrp gir ve aldığın yedeğin sadece datasını geriye yükleyin ve böylece veri kaybı yaşamadan kurulum tamamlayın bunları zaten biliyorsunuz ama ben tekrar edeyim dedim kolay gelsin.....
Selamlar rom indirme aşamasın da bir şey danışıcam, şuan miuipro rom kullanıyorum yüklemek için talimatı uygulamam yeterli mi?

EpicRom Developer Team

xcosby

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali
Cihazım
Redmi note 10 p
Meslek
Kamu çalışanı
Konular
10
Şu ana kadar 3175 kişi iki günde bu romu indirdi ve tek gboard hatasını siz aldınız bununla ilgili hiç bir olumsuz geriye dönüş almadım gaps paketi zaten en günceli bana kalırsa eski artıkları silmediniz kurulum bittikten sonra dalvik cache yapın kuruluma başlarken ise 4 wipe yapın system,data,cache,dalvic/cache sonra tekrar bakalım....

EpicRom Developer Team
Hepsini yaptım hocam.tek seçenek dediğim sanırım.ya da miui hesabıma dair bir sıkıntı var.

ardanisa27

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
orta
Cihazım
note 4
Konular
4
Tüm ezan vakitleri uygulamasında mı var yoksa özellikle kullandığın uygulama damı farklı bir uygulama ile deneyin.

EpicRom Developer Team
Xiaomi ve Sony lerde pil tasarrufu oldugu için çalışmaya ildir pil tasarruf modunu açın diyer ezan uygulamasında ekran kapalıyken bildirim vermiyor ama ezan vakti gelince bildirim geliyor

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

maga93

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed
Cihazım
Xiaomi Mi 5s
Konular
31
Selam Aleyküm beb romu kurdum cok güzel çalışıyor elibize sağlık hocam hic bir bug gormedim hata gormedim gboardda çalışıyor stabil

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Baracuda33

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Xaomi 11T
Meslek
Dış Ticaret
Konular
6
Romda hic bir sıkıntı yok gayet guzel calisior herşey.emeginize saglik hocam..tek sorun temalarda 3.parti hatasi o da sorun olarak kabul edilmez..

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Escobar1945

Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note4X
Meslek
Gıda sekt. Yön
Konular
52
Selam Aleyküm beb romu kurdum cok güzel çalışıyor elibize sağlık hocam hic bir bug gormedim hata gormedim gboardda çalışıyor stabil

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Aleykümselam teşekkürler iyi günlerde kullanın hocam...

EpicRom Developer Team

Üst Alt