Rom Epic_HMN4X_mido_v9_8.3.1_Global_Escobar1945

Sayko

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oguz
Cihazım
R.note 4x
Meslek
Market Aktivite Elemanı
Konular
12
Gerçekten o kadar da fark mı? Epic rom da bence, uzun süreli kullanım sonrası tam performansa ulaşıp, daha uzun batarya süreleri veriyordur....

ufak bir yanılgı sezdim de hocam Tangonun bahsettiği RR romun şarjı su gibi içip kısa ekran süreleri verdiği, Epic romunsa bu konuda aksine ciddi iyi olduğu idi.Ben hali hazırda RR kullanıcısıyım bataryada ciddi bi problem yok,
ama oyun oynayan, cihazı nispeten faal kullanan birinin yorumu daha isabetli olur.
ben telefon görüşmesi tarafında haddinden bir tık fazla şarjın gittiğini söyleyebilirim anca.

Sayko

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oguz
Cihazım
R.note 4x
Meslek
Market Aktivite Elemanı
Konular
12
RN4 geçiş yapma vaktiniz geldi sanırım üstadım mido için rr final sürümü yayınlandı neredeyse hatasız diyebilirim

Redmi Note 4X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yeterince kullandınız mı final sürümünü çünkü önceki sürümde hiç 1 kere olmamışken finalde kendi kendine yeniden başladığını söyleyen vardı, ama çok da az yorum vardı final sürümü iyi mi kötü mü anlamak için biraz süre lazım, ben bunu bekleyip şimdilik geçmeyecem.

TheByALeX

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Redmi Not 4X
Meslek
PLC Mekanik Bakım
Konular
25
yeterince kullandınız mı final sürümünü çünkü önceki sürümde hiç 1 kere olmamışken finalde kendi kendine yeniden başladığını söyleyen vardı, ama çok da az yorum vardı final sürümü iyi mi kötü mü anlamak için biraz süre lazım, ben bunu bekleyip şimdilik geçmeyecem.
Final sürümü daha yeni yayınlandı lakin ben ve kardeşim de rn4x var bende Epicrom kardeşim de rr remix final yüklü
Stabilize ve şarj konusunda Epicrom bir tık önde gibi ama uzun kullanımda test etmediğim için görüşlerim sizleri yanıltabilir uzun kullanımda rr nin daha performanslı olacağını tahmin ediyorum Epicrom dan önce rr kullanıyordum escobar üstadın emeği olduğu için hemen yükledim dediğim gibi şuan test etmek yalnış bir seçim olur lakin takıldığım nokta ise telefonu resetledikten sonra Epicrom açılış süresi fazla gibi geldi bana ama performans olarak 10 numara

Son düzenleme:

TaNGo

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih Emre
Cihazım
Redmi Pro
Konular
10
Final sürümü daha yeni yayınlandı lakin ben ve kardeşim de rn4x var bende Epicrom kardeşim de rr remix final yüklü
Stabilize ve şarj konusunda Epicrom bir tık önde gibi ama uzun kullanımda test etmediğim için görüşlerim sizleri yanıltabilir uzun kullanımda rr nin daha performanslı olacağını tahmin ediyorum Epicrom dan önce rr kullanıyordum escobar üstadın emeği olduğu için hemen yükledim dediğim gibi şuan test etmek yalnış bir seçim olur lakin takıldığım nokta ise telefonu resetledikten sonra Epicrom açılış süresi fazla gibi geldi bana ama performans olarak 10 numara

Bende şu anda RR Rom Final deyim hocam bence şarj konusunda Epic ile en az %20 fark var ben telefonu elimden hiç düşürmem

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

TheByALeX

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Redmi Not 4X
Meslek
PLC Mekanik Bakım
Konular
25
Bende şu anda RR Rom Final deyim hocam bence şarj konusunda Epic ile en az %20 fark var ben telefonu elimden hiç düşürmem

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Sabah namazından önce çıkardım hocam mobil veri açık parlaklık orta seviye oto bence çok iyi
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

centilmen30

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kemal
Cihazım
Lenovo
Konular
1
arkadaşlar romu kurdum ama sürekli durdu hatası alıyorum birde ve otadan status bar dsabke indirilmiştir. escopar kardeşime emeği için teşekkürler ama ben pek memnun kalmadım miuipro daha stabil ve sorunsuzdur bence

TheByALeX

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Redmi Not 4X
Meslek
PLC Mekanik Bakım
Konular
25
arkadaşlar romu kurdum ama sürekli durdu hatası alıyorum birde ve otadan status bar dsabke indirilmiştir. escopar kardeşime emeği için teşekkürler ama ben pek memnun kalmadım miuipro daha stabil ve sorunsuzdur bence
Hocam dalvik cache yaptınız mı Epicrom telegram kanalını takip ediyorum herhangi bir olumsuz dönüş yapılmamış romda sadece hesap makinesi açılmıyordu escobar ustad sağolsun fix dosyasını 7. Sayfada paylaştı şuan sorunsuz kullanıyorum

centilmen30

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kemal
Cihazım
Lenovo
Konular
1
Hocam dalvik cache yaptınız mı Epicrom telegram kanalını takip ediyorum herhangi bir olumsuz dönüş yapılmamış romda sadece hesap makinesi açılmıyordu escobar ustad sağolsun fix dosyasını 7. Sayfada paylaştı şuan sorunsuz kullanıyorum

Dalvik/cache yaptım. hocam birde bu romda mesela menü tuşuna bir kere basarak program menüsüne giremiyorum güç +menüye basmak gerekiyor bu pratik değil. Xposed kurdum fakat benim için en önemli modül olan gravitybox çalışmıyor. titanium backupla yüklediğim programları açınca bazen durdu hatası veriyor. Harici status barı indirdim beğendmedim ama oradan disable statü barı indiremiyorum. Bunlar bana göre hep sorun. Tabi tercih meselesi.

mihakan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Mi5
Konular
0
Bende kullaniyorum epic 4 gun falan oldu.karsilastigim 1 sorun var. kişiler bazen aciliyor geri kapanıyor 3. Denemem de aciliyor,bu bazen oluyor

TheByALeX

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Redmi Not 4X
Meslek
PLC Mekanik Bakım
Konular
25
Dalvik/cache yaptım. hocam birde bu romda mesela menü tuşuna bir kere basarak program menüsüne giremiyorum güç +menüye basmak gerekiyor bu pratik değil. Xposed kurdum fakat benim için en önemli modül olan gravitybox çalışmıyor. titanium backupla yüklediğim programları açınca bazen durdu hatası veriyor. Harici status barı indirdim beğendmedim ama oradan disable statü barı indiremiyorum. Bunlar bana göre hep sorun. Tabi tercih meselesi.
Merhaba Miui Türkiye ailesi ve tüm mido cihaz kullanıcıları,sizlere bu sürümden itibaren epic team olarak redmi not4x için rom geliştirmelerine başlamış bulunmaktayız

Hocam konu başlığı altındaki açıklamada escobar1945 üstadın belirttiği gibi mevcut rom geliştirmelerine yeni başlandığı için illa ki tamamlanması gereken eksiklikler olacaktır lakin bu eksiklikler günlük kullanımı etkileyecek kadar büyük sorunlar değil kanımca hiç kimse ben geliştirici oldum demekle geliştirici olmuyor maalesef Epicrom telegram gurubunu takip ediyorum gerçekten adamlar ellerinden geldiğince harıl harıl çalışıyor lar

Üst Alt