Rom Epic_HMN4X_mido_v9_8.3.1_Global_Escobar1945

Sayko

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oguz
Cihazım
R.note 4x
Meslek
Market Aktivite Elemanı
Konular
12
Ben açıkçası Escobar1945 hocamın çalışmalarını taktir ediyorum hem hemşeriyiz galiba ötesi yok :))
Fakat bu şekilde olmasaydı da miuipro çalışmasında, 8.5 sürümüne kendi modunu yaptığı çalışmasında birkaç güncelleme ile daha destek verip son hakiki stabil bir günc. ile taçlandırsa idi dedim açıkçası. veya en kötü bir yama ile. hali hazırda miuipro kullanıyorum, biraz yarım kalmış hissediyorum.

Escobar1945

Epicrom MIUI Developer&Android Rom Developer
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note4X
Meslek
Gıda sekt. Yön
Konular
52
Ben açıkçası Escobar1945 hocamın çalışmalarını taktir ediyorum hem hemşeriyiz galiba ötesi yok :))
Fakat bu şekilde olmasaydı da miuipro çalışmasında, 8.5 sürümüne kendi modunu yaptığı çalışmasında birkaç güncelleme ile daha destek verip son hakiki stabil bir günc. ile taçlandırsa idi dedim açıkçası. veya en kötü bir yama ile. hali hazırda miuipro kullanıyorum, biraz yarım kalmış hissediyorum.
Teşekkür ederim hemşerim güzel düşüncelerin için miuipro romu ile bir kaç sürüm verdim doğru fakat bunu devamlı yapmayacagimi ve kendi projelerim olduğunu belirtmiştim.
Epic team olarak romlarımızda sade uygulamalar ve kendi özel yamalarımızı kullanarak daha verimli hale getirmek için çabalıyoruz mido için bunu yapmak benim için çok önemli ve başlangıç olarak bunu başarmış bulunuyorum şimdilik haftalık ve sonrasında diğer cihazlarla olduğu gibi stabil sürümleri de ekleyecegim ..
Miuipro daki tek beğendiğim özellik double top çift tıklama ile ekranı açma ve kapama uygulamasını da ekleyecegim merak etmeyin ve birçok özellik ile gelecek çok daha iyi olacak iyi forumlar dilerim...

Redmi Note 4X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Baracuda33

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Xaomi 11T
Meslek
Dış Ticaret
Konular
6
Başarılar hocam yeni katıldım aranıza takip ediorum sizleri güzel işler yapıosunuz.. Bende note 4 sd kullanıorum hangi romu kullanırım karar veremedim henüz :))

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Escobar1945

Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note4X
Meslek
Gıda sekt. Yön
Konular
52
Başarılar hocam yeni katıldım aranıza takip ediorum sizleri güzel işler yapıosunuz.. Bende note 4 sd kullanıorum hangi romu kullanırım karar veremedim henüz :))

Tabiki milli romumuzu kullanacaksınız epicrom (şaka şaka) bir arkadaşımız öyle yazmıştı neyi istiyorsanız kullanabilirsiniz hocam miuipro dışında kesinlikle Resurrection remix tavsiye ederim..

Baracuda33

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Xaomi 11T
Meslek
Dış Ticaret
Konular
6
Tabiki milli romumuzu kullanacaksınız epicrom (şaka şaka) bir arkadaşımız öyle yazmıştı neyi istiyorsanız kullanabilirsiniz hocam miuipro dışında kesinlikle Resurrection remix tavsiye ederim..

Sen ne dersen eywallah hocam :) vur de vurak Peki hocam bu romlarda güncelleme orjinal romlara göre nasıl oluo alıyor mu yoksa flashlama yöntemi ile yayınlanınca biz mi yüklüoruz

Escobar1945

Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note4X
Meslek
Gıda sekt. Yön
Konular
52
Sen ne dersen eywallah hocam :) vur de vurak Peki hocam bu romlarda güncelleme orjinal romlara göre nasıl oluo alıyor mu yoksa flashlama yöntemi ile yayınlanınca biz mi yüklüoruz

Haftalık çin romu çıktıkça her hafta güncelleme veriyoruz rom içinde bulunan otaupdates uygulama içinden güncellemeleri kontrol edebilir ve güncelleme yi full rom paket olarak indirip kurtarma modunda fles edebilirsiniz addons bölümünde rom için kök kurabilir ve eklediğim modları kullanabilirsiniz
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Baracuda33

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Xaomi 11T
Meslek
Dış Ticaret
Konular
6
Tşk ederim hocam.. Müsait zamanda ilk önce şu bootloader kilidini açim de daha hiç ellemedim.. Yazınızı okudum ordan bakıp yapacam sonra rom işlemlerine bakarız :) elbetteki milli rom candır ilk seçenek o :)

Escobar1945

Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note4X
Meslek
Gıda sekt. Yön
Konular
52
Tşk ederim hocam.. Müsait zamanda ilk önce şu bootloader kilidini açim de daha hiç ellemedim.. Yazınızı okudum ordan bakıp yapacam sonra rom işlemlerine bakarız :) elbetteki milli rom candır ilk seçenek o :)

Kolay gelsin hocam...

TaNGo

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih Emre
Cihazım
Redmi Pro
Konular
10

Hocam bendim o :) kesinlikle sözümün arkasındayım hergün farklı romlar denesemde eninde sonunda milli romumuza geri dönüyorum.

SM-T800 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

TaNGo

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih Emre
Cihazım
Redmi Pro
Konular
10
ayrıca RR rom tavsiye edilse bile bence çok fazla pil tüketiyor EPicRom da asla böyle bir sıkıntı yok pili dibine kadar kullanabiliyorsunuz.

SM-T800 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt