Sıcak Fırsat Epic Games'den Beklenen Hareketler... (HITMAN Ücretsiz)

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Merhaba arkadaşlar
Haftaya bu saatlerde (27 Ağustos ve 03 Eylül arasında) mutlaka girin ve bu harika oyunu ücretsiz edinin. 8=)

;
Bu mükemmel oyun alanında Agent 47 olarak eğlenirken deneyim kazan ve usta bir suikastçı ol! Dünyanın dört yanındaki egzotik mekanlarda, katanadan ya da suikast tüfeğinden patlayan golf topuna kadar her türlü aracı kullanarak hedeflerini ortadan kaldır.

Sakın kaçırmayın, benden söylemesi aşağıdaki linkten takip edebilirsiniz.
İyi forumlar, iyi oyunlar ;)

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Ahanda kel barkodlu reis. Bu Epic çıldırtır adamı yemin ediyorum, parti kuy oy verelim epic başkan..
Kel mel ama Aksiyon ve Gizlilik konusunda bir numara 8=) Ayrıca Epic dolu dolu geliyor ve bazı platformları bitirir yakında ;)

mattenz

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
-
Konular
0
Kel mel ama Aksiyon ve Gizlilik konusunda bir numara 8=) Ayrıca Epic dolu dolu geliyor ve bazı platformları bitirir yakında ;)

Geçti bile. :) Vallahi onları ingiliz anahtarıyla kafasına vura vura öldürüp bi güzel çöp tenekesine atacağım. Belki hizmetçiye bürünür viskisine ilaç atarım kim bilir. Bu arada bunları ben demiyorum oyunda yapmanız gereken ana şeyler yani gayet doğal ve olağan zarar vermeden bitirenler felanda var ama işin sonu bayıltmaya gidiyor genelde ben tekrar uyanmasın diye kısa yoldan etkisiz hale getiriyorum. :Dgiggle~~

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Geçti bile. :) Vallahi onları ingiliz anahtarıyla kafasına vura vura öldürüp bi güzel çöp tenekesine atacağım. Belki hizmetçiye bürünür viskisine ilaç atarım kim bilir. Bu arada bunları ben demiyorum oyunda yapmanız gereken ana şeyler yani gayet doğal ve olağan zarar vermeden bitirenler felanda var ama işin sonu bayıltmaya gidiyor genelde ben tekrar uyanmasın diye kısa yoldan etkisiz hale getiriyorum. :Dgiggle~~
Hocam benim tercihim hep bayıltmaktan yana oluyor :) Hem böylelikle oyun daha aksiyonlu hale geliyor :D

BugategAyas

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ahmet
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Makale Yazarı
Konular
67
GTA V'i 60 TL'ye almıştım 1,5 sene önce. 4-5 defa falan oynadım sonra hiç bakmadım. Geçenlerde de Epic'de bedava olunca içime bi hüzün oturdu :D

mattenz

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
-
Konular
0
Hocam benim tercihim hep bayıltmaktan yana oluyor :) Hem böylelikle oyun daha aksiyonlu hale geliyor :D

Beni aradıkları zaman dolapların içine felan saklanıyorum tam gelirken indiriyorum elamanı tekrar bu sefer onun kıyafetini giyip onu dolaba atıyorum elemanlar bir şaşırıyor felan böyle böyle gidiyorum haha-- tabi stealth olmuyor bu sefer ve oyunun amacından sapmış oluyoruz yani pata küte çık adam vurluk oyun değil ama oyun en azından onu yapmayada izin veriyor. :)

Reaxionreis

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Web Geliştiricisi
Konular
9
Elinize sağlık güzel bilgilendirme hocam .
rock~~rock~~ E almak lazım bedava iken haha--haha-- :)

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
GTA V'i 60 TL'ye almıştım 1,5 sene önce. 4-5 defa falan oynadım sonra hiç bakmadım. Geçenlerde de Epic'de bedava olunca içime bi hüzün oturdu :D
Aynen hocam, bende geçen hafta "Büyük Yaz İndirimi" vardı "Ghost Recon Breakpoint" kuponlarımla beraber "27₺" gibi komik bir rakama geliyordu ama almadım ve pişmanın. Şimdi ise fiyatı "269₺" wasntme~~

mattenz

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
-
Konular
0
Aynen hocam, bende geçen hafta "Büyük Yaz İndirimi" vardı "Ghost Recon Breakpoint" kuponlarımla beraber "27₺" gibi komik bir rakama geliyordu ama almadım ve pişmanın. Şimdi ise fiyatı "269₺" wasntme~~

Breakpoint çok iyi değildi ya hocam ben almıştımda wildlands de ki tadı vermedi hiç almadığınız biraz isabette olmuş boşverin. Wildlands emin olun çok daha iyiydi diyebilirim.

Üst Alt