Uygulama Energy Ring - Ön Kamera Kenarında Pil Animasyonu

Mühendüstri

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Meslek
Endüstri Mühendisi
Konular
4
Energy Ring - General Edition
Bu uygulama sayesinde delik ekranlı(İnfınıty - O) telefonların ön kamera etrafında pil durumunu görmenizi ve şarj olurken animasyonla beraber daha estetik görünmesini sağlıyor.

Uygulamayı yükledikten sonra ideal kullanım ayarları için:
  • Mıuı pil tasarrufunu, kısıtlama yok olarak ayarlayın
  • Uygulamadan erişilebilirlik seçeneğini aktif edin.
  • Uygulama ayarlarından otomatik başlatma seçeneğini aktif edin.
  • Güvenlik ayarlarından > Hızı artır > Uygulamaları Kilitle > Energy Ring adlı uygulama seçeneğini aktif konuma getirin.

Ekran Görüntüleri :
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Linkler :
Alternatif:

Son düzenleme:

BugategAyas

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ahmet
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Makale Yazarı
Konular
67
Her zaman açık ekran teknolojisini destekleyen cihazlarda çalışan uygulamadır kendileri. Ekranı açtığımda zaten sağ üst köşede şarj göstergesini gördüğüm için AOD teknolojisi olmayan cihazlarda boşluktan başka bir şey değil.

Mühendüstri

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Meslek
Endüstri Mühendisi
Konular
4
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Her zaman açık ekran teknolojisini destekleyen cihazlarda çalışan uygulamadır kendileri. Ekranı açtığımda zaten sağ üst köşede şarj göstergesini gördüğüm için AOD teknolojisi olmayan cihazlarda boşluktan başka bir şey değil.
AOD destekli olması gerekmiyor, bazı kullanıcılar telefonu kullanırken ekranın daha dolu görünmesini istiyor. Ayrıca Google Play den açıklamaları okursanız, uygulamanın amacını daha net anlarsınız.

BugategAyas

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ahmet
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Makale Yazarı
Konular
67
AOD destekli olması gerekmiyor, bazı kullanıcılar telefonu kullanırken ekranın daha dolu görünmesini istiyor. Ayrıca Google Play den açıklamaları okursanız, uygulamanın amacını daha net anlarsınız.
Ben AOD ekranlarda ekranı açmadan şarjın ne kadar olduğunu göstermesini isterim böyle uygulamanın. Tabi görsellik durumu ayrı bir konu. Ayrıca Xiaomi'nin orijinal ROM'u yüzünden sürekli olarak izinler sıfırlanıyor. Mesela Nova Launch kullanıyorum, parmak hareketleriyle bazı işlemler yapmama izin veriyor ama her gün erişilebilirlik izni vs. sıfırlanıyor ve sürekli ayarlanmak istiyor. Yani orijinal ROM'larda böyle uygulamalar kullanmak biraz sıkıntılı oluyor.

Mühendüstri

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Meslek
Endüstri Mühendisi
Konular
4
Ben AOD ekranlarda ekranı açmadan şarjın ne kadar olduğunu göstermesini isterim böyle uygulamanın. Tabi görsellik durumu ayrı bir konu. Ayrıca Xiaomi'nin orijinal ROM'u yüzünden sürekli olarak izinler sıfırlanıyor. Mesela Nova Launch kullanıyorum, parmak hareketleriyle bazı işlemler yapmama izin veriyor ama her gün erişilebilirlik izni vs. sıfırlanıyor ve sürekli ayarlanmak istiyor. Yani orijinal ROM'larda böyle uygulamalar kullanmak biraz sıkıntılı oluyor.
Orijinal yazılım konusundaki fikrinize katılıyorum
Bunun önüne geçmek içinde kendi uyguladığım ayarları konuda belirttim, bu sayede son kullanılan uygulamalar bölümünde gözükmediği halde sorunsuz ve stabil çalışıyor.

BugategAyas

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ahmet
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Makale Yazarı
Konular
67
Orijinal yazılım konusundaki fikrinize katılıyorum
Bunun önüne geçmek içinde kendi uyguladığım ayarları konuda belirttim, bu sayede son kullanılan uygulamalar bölümünde gözükmediği halde sorunsuz ve stabil çalışıyor.
Deneyeceğim, teşekkürler!

«Atilla»

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Atilla
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Muhasebe
Konular
1
Note 8 ile uyumlu değil dedi apk dan yükledim ondada olmadı galiba erişilebilirliken açıyorum ama yinede açmadınız diye uyarı veriyor.

|( yapcek bişi yok.

Paylaşım için teşekkürler.

Son düzenleme:

Mühendüstri

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Meslek
Endüstri Mühendisi
Konular
4
Note 8 ile uyumlu değil dedi apk dan yükledim ondada olmadı galiba erişilebilirliken açıyorum ama yinede açmadınız diye uyarı veriyor.

|( yapcek bişi yok yapabilen varsa.

Paylaşım için teşekkürler.
Delik ekranlı telefonlar için uyumlu.
Note 8 ekranı damla çentik(water-drop notch) olduğundan çalışsa dahi görünürde hiçbir etkisi olmaz aksine daha kötü bir görünüm sağlar.

«Atilla»

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Atilla
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Muhasebe
Konular
1
Delik ekranlı telefonlar için uyumlu.
Note 8 ekranı damla çentik(water-drop notch) olduğundan çalışsa dahi görünürde hiçbir etkisi olmaz aksine daha kötü bir görünüm sağlar.
Umut dünyası işte :)) onlarda 2 yanında 2 sağından solundan ayar yapıp damla çentiğe uygun yapsalarmış ya headbang~~ envy~~

Mühendüstri

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Meslek
Endüstri Mühendisi
Konular
4
Umut dünyası işte :)) onlarda 2 yanında 2 sağından solundan ayar yapıp damla çentiğe uygun yapsalarmış ya headbang~~ envy~~
:) Senin için damla çentik olanı araştırıcam.
Eskiden xposed, gravitybox gibi modüllerle bunları yapmanın sınırı yoktu. Hâlâ daha çalışıyor mu bilmiyorum.

Üst Alt