Soru en ucuz sıfır mi5

devrimseven60

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
berk
Cihazım
Oneplus 6
Meslek
Öğrenim görevlisi
Konular
133
şuan nereden temin edilir?
Piyasaya bakıyorum bulamıyorum siyah 64gb, adamın teki 1350tlye 128 gb satıyor onları görmüyorum tabiki :)

cedayroy

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
osman
Cihazım
mi5
Konular
6
Redmi note 5' bekle.

Aqres1we

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Akın
Cihazım
Mi5s
Konular
8
şuan nereden temin edilir?
Piyasaya bakıyorum bulamıyorum siyah 64gb, adamın teki 1350tlye 128 gb satıyor onları görmüyorum tabiki :)
Esime 1240tlye mi 5x aldim memnuniyetini anlatamam. Bence degerlendirilmesi gereken bir telefon.

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

devrimseven60

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
berk
Cihazım
Oneplus 6
Meslek
Öğrenim görevlisi
Konular
133
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Esime 1240tlye mi 5x aldim memnuniyetini anlatamam. Bence degerlendirilmesi gereken bir telefon.

1 sene mi5 kullanıcısıyım, mi5xe geçtim ve memnuniyetsizlikten yeniden mi5 arıyorum, fakat sanırım mi5x'i babama verip, ona verdiğim mi5i geri alıcam. çünkü piyasa berbat durumda

Aqres1we

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Akın
Cihazım
Mi5s
Konular
8
1 sene mi5 kullanıcısıyım, mi5xe geçtim ve memnuniyetsizlikten yeniden mi5 arıyorum, fakat sanırım mi5x'i babama verip, ona verdiğim mi5i geri alıcam. çünkü piyasa berbat durumda
Bende 5s den 5x e gecmeyi dusunuyordum bu deneyimin bir an cekinmeme sebep oldu simdi.s

lazye

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
OnePlus 6
Konular
30
5x amiral gemi cihazı değil diye biliyorum o fiyat performansı hayal kırıklığı yaratabilir. Cihazı kötülemiyorum ama işlemci üst seviye değil .performans farkı oyunlarda hissedilebilir.

devrimseven60

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
berk
Cihazım
Oneplus 6
Meslek
Öğrenim görevlisi
Konular
133
Bende 5s den 5x e gecmeyi dusunuyordum bu deneyimin bir an cekinmeme sebep oldu simdi.s

hocam ben yalnızca ama yalnızca kamerası yüzünden değiştiriyorum. Kamerasında portre modu var, ışıkta güzel şeyler yapıyor fakat ışık azaldığında mi5 kalitesinin yanına yaklaşmıyor, ön kamera zaten tırt. O kadar dar bir diyafram aralığı var ki. Aynı açıdan mi5 ve mi5x ile çektiğim fotoğrafda birinde yalnızca kafam ve omuzum, diğerinde kollarıma kadar her yerim gözüküyor :)

Aqres1we

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Akın
Cihazım
Mi5s
Konular
8
hocam ben yalnızca ama yalnızca kamerası yüzünden değiştiriyorum. Kamerasında portre modu var, ışıkta güzel şeyler yapıyor fakat ışık azaldığında mi5 kalitesinin yanına yaklaşmıyor, ön kamera zaten tırt. O kadar dar bir diyafram aralığı var ki. Aynı açıdan mi5 ve mi5x ile çektiğim fotoğrafda birinde yalnızca kafam ve omuzum, diğerinde kollarıma kadar her yerim gözüküyor :)
Arka kamera sorununu flash destegi ile cozeriz dusuncesi ile esime extra flash aparati siparis ettim sonuclari paylasirim hocam sizinle selfie modunuda balik gozu ile cozume ulastirmaya calisacagiz lakin bayanlar icin sorun olmaSa da erkekler icin pek kullanim acisindan ergonomik degil sanirim

devrimseven60

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
berk
Cihazım
Oneplus 6
Meslek
Öğrenim görevlisi
Konular
133
5x amiral gemi cihazı değil diye biliyorum o fiyat performansı hayal kırıklığı yaratabilir. Cihazı kötülemiyorum ama işlemci üst seviye değil .performans farkı oyunlarda hissedilebilir.
telefonda oyun ooynamadığım için bana yeterli fakat ön kamera dayanılamıyacak kadar çok kötü :)
[doublepost=1510753373,1510753339][/doublepost]
Arka kamera sorununu flash destegi ile cozeriz dusuncesi ile esime extra flash aparati siparis ettim sonuclari paylasirim hocam sizinle selfie modunuda balik gozu ile cozume ulastirmaya calisacagiz lakin bayanlar icin sorun olmaSa da erkekler icin pek kullanim acisindan ergonomik degil sanirim

telefon 5.5inch, tasrarım harika, elde tutuş çok iyi.

Aqres1we

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Akın
Cihazım
Mi5s
Konular
8
telefonda oyun ooynamadığım için bana yeterli fakat ön kamera dayanılamıyacak kadar çok kötü :)
Beni endiselendiren de hep ekran parlakligi olmustu bir cok oyunu da deneyimledim islemcinin isini fazlasi ile iyi yaptigini soyleyebilirim

Üst Alt