Soru en stabil ve sorunsuz rom

Xxtens

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hamza
Cihazım
Note 9
Konular
7
mi 11 lite 4g cihazımda v13.0.8.0 eu rom kullanmaktayım temiz kurulum ile 1 hafta önce geçtim tüm ayarları yaptım animasyon vs kapalı ama kasma, hatalı çalışma ve hata verme gibi sorunlar yaşıyorum genelde. güç tasaruf modu açık veya kapalı farketmiyor arka planda uygulamalar kapalı. başka hangi roma geçebilirim güncel ve stabil? hindistan v13 ü deneyeyim mi yoksa en iyisi eski ama v12 versiyonlar mı? teşekkürler.

Farox

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Farox
Cihazım
Ka-Fa 1500
Konular
4
en son çıkan sürüm V13.0.10.0.SKQMIXM ama recovery olarak geldi ve ne yaptıysam yüklenmiyor twrp bile hata veriyor, ne diye fastboot sürüm değil de böyle recovery sürüm yayınladılar anlamak garip eurom bug dolu eskisi gibi değiller endonezya roma geçtim şuan memnunum.

Lexaionist

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunuscan
Cihazım
OnePlus 9
Meslek
Öğrenci
Konular
94
en son çıkan sürüm V13.0.10.0.SKQMIXM ama recovery olarak geldi ve ne yaptıysam yüklenmiyor twrp bile hata veriyor, ne diye fastboot sürüm değil de böyle recovery sürüm yayınladılar anlamak garip eurom bug dolu eskisi gibi değiller endonezya roma geçtim şuan memnunum.
fastboot sürümü var hocam.

Tarkuruscuu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık K.
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
İnfaz Koruma
Konular
23
Crdroid hangi sürümünü yüklersen yükle başın ağrımaz gayet stabil çalışıyor bilgin olsun

Farox

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Farox
Cihazım
Ka-Fa 1500
Konular
4
Crdroid hangi sürümünü yüklersen yükle başın ağrımaz gayet stabil çalışıyor bilgin olsun

Crdroid güzel ama tek sorum miuicamera olmaması gcam 64mp çalışmıyor çekim yapamıyor, kamera özelliklerini de kullanmak sıkıntı oluyor,

Androist

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
androist
Cihazım
Mi Max 2/3
Meslek
Serbest
Konular
57
Crdroid güzel ama tek sorum miuicamera olmaması gcam 64mp çalışmıyor çekim yapamıyor, kamera özelliklerini de kullanmak sıkıntı oluyor,
Bildiğim kadarı ile Miui Camera CrDroid' e kurulabiliyor. Forumda veya internette kurulumunu bulabilirsiniz.

Üst Alt