Rom En stabil ve performanslı Samsung Galaxy A5 2017 romları

TheBahadir61

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hamit
Cihazım
Samsung Galaxy
Konular
1
Beyler bendeki cihaza birden fazla ROM işlemi yaptım. Şu ana kadar performansını beğendiğim bir ROM yok açıkçası. Bildiğiniz romları söyleyin lütfen. Şimdiden teşekkürler. (İlk defa konu açıyorum)

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100
Hocam o iş cihazdan nasıl bir performans beklidiğinize bağlı birazda. Antutu testi yaptınız mı cihaza hiç?

TheBahadir61

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hamit
Cihazım
Samsung Galaxy
Konular
1
Hocam o iş cihazdan nasıl bir performans beklidiğinize bağlı birazda. Antutu testi yaptınız mı cihaza hiç?
Hiç denemedim, ama istediğim arayüzde kolay kolay kasmasın. Cidden sinir bozucu birşey

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Telefonun ilk çıktığı tarihe bakın o sene içindeki eski sürüme dönün ve hiç bi şekilde güncelleme yapmayın güncel yazılımlarda stabilite bulamazsınız eskitmişlerdir o cihazı birde samsung yazılım özürlüsü bi firma bu markadan stabilite beklemeyin.

TheBahadir61

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hamit
Cihazım
Samsung Galaxy
Konular
1
Telefonun ilk çıktığı tarihe bakın o sene içindeki eski sürüme dönün ve hiç bi şekilde güncelleme yapmayın güncel yazılımlarda stabilite bulamazsınız eskitmişlerdir o cihazı birde samsung yazılım özürlüsü bi firma bu markadan stabilite beklemeyin.
Üstad ben stock ROM istemiyorum zaten varmı bildiğiniz böyle güzel romlar. Varsa yazın bende bakayım yani.

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Burası xiaomi forumu yanlış yere soruyosun o cihazı kullanan birini bulacağını sanmıyorum :)

TheBahadir61

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hamit
Cihazım
Samsung Galaxy
Konular
1
Burası xiaomi forumu yanlış yere soruyosun o cihazı kullanan birini bulacağını sanmıyorum :)
Bizim arkadaş yolladı bu foruma hızlı cevap veren varmış diye ondan geldim zaten ilk defa konu açıyorum

Üst Alt