Soru En stabil rom hangisi - Mi 8 Se

calypse1907

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Arkadaş merhaba bildiğiniz gibi mi 8 se de global rom yok sizin de tavsiyelerinizi almak istedim sizce bu cihaz için batarya ve performans açısından en iyi rom hangisi ve hangi sürümü yazarsanız sevinirim.

Amed

Freedom Of Thought
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
İphone X- Mi 6
Meslek
Muimi
Konular
18
Arkadaş merhaba bildiğiniz gibi mi 8 se de global rom yok sizin de tavsiyelerinizi almak istedim sizce bu cihaz için batarya ve performans açısından en iyi rom hangisi ve hangi sürümü yazarsanız sevinirim.
https://forum.miuiturkiye.net/bookmarks/confirm?content_type=thread&content_id=18893 tüm romların özelliklerini görebilirsiniz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

İlk linkte sorun olabilir
İnceleme - Muhtelif Rom'ların özellikleri ve farklılıkları

Son düzenleme:
Oyla:

furkan5977

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
furkan
Cihazım
XİAOMİ Mİ 8 SE
Konular
20
xiaomi.eu 10.0.1.0 veya 10.2.0 sürümü hocam

Oyla:

GildorAmandil

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
asrin
Cihazım
mi8 se
Konular
0
Eu beta kullanıyorum ama memnun değilim.. Hee güncellemede birşeyler gidiyor telefondan. Bildirim sorunu var.. Bildirimler bazen sesli uyarı veriyor bazen hiç vermiyor çözemedim. Bu diğer romları denemek istiyorum. Denemek için twrp den direk flas lamak yetiyor mu? Geri dönmek istersem sorunla karşılaşır mıyım? Ne bileyim twrp ya da imei silinmesi gibi sorunlar yaşar mıyım?

Oyla:

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Eu beta kullanıyorum ama memnun değilim.. Hee güncellemede birşeyler gidiyor telefondan. Bildirim sorunu var.. Bildirimler bazen sesli uyarı veriyor bazen hiç vermiyor çözemedim. Bu diğer romları denemek istiyorum. Denemek için twrp den direk flas lamak yetiyor mu? Geri dönmek istersem sorunla karşılaşır mıyım? Ne bileyim twrp ya da imei silinmesi gibi sorunlar yaşar mıyım?

Rehber - Mi 8 SE İlk Alım Ve İlk Kurulumlar (Rom/Twrp/Wipe/Güncelleme ve Sıfırlama/Gcam)

bu konuda ve ilk 20 sayfada hem sıfırdan kurulum hemde sorduğun tüm soruların cevapları var , tek tek kullanıcıların yazdığı ,

bildirim içinde sorun olmyan romlarda belirtildi , baka bilirsin

Oyla:
Üst Alt