Soru En Son Paketi indir nedir ?

classy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yalçın
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
8
Merhaba Redmi 5 Plus telefonumda miui 11 gelmişmi diye arattım sistem güncellemede Uygun Güncelleme Yok MIUI 10.2.3.0 | Kararlı yazıyordu sağ üstde 3 noktaya bastım en son paketi indir dedim şuan bir şey indiriyor ne oldugunu anlamadım :D

bu ne indiriyor şuanda eğer güncelleme ise güncelleme aratınca neden uygun güncelleme yok yazdı

Moderatör tarafında düzenlendi:

classy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yalçın
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
8
Hocam sizde kurulu olan romu tekrar indirir.
Hocam indi valla şuan yeniden başlat diyor yeniden başlattığımda bir sorun olur mu ? Veriler vs

Hocam forumda konusu varmış Çözüldü - En son paketi indir nedir?

Veriler silinir yazıyor ben bunu yapmamam gerek yeniden başlat yazısını nasıl kaldırım :)

Bu şimdi tekrar kurar garanti gece felan
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bunu iptal etmenin bir yolu var mı ? İndirdi ama

Son düzenleme:
Oyla:

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Verilerinizi yedekleyin hocam

Oyla:

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Teşekkürler hocam ben downloaded romdan da romu sildim ama :D yeniden başlatırken bir problem çıkar mı inş telefonu bozmam :)
Çıkmaz hocam romu bulamadığı için sıkıntı olmaz. Ayarlardan otomatik güncelleme de kapatın

Oyla:

illgTR8

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlkerysnbkn
Cihazım
Redmi note 8 pr
Meslek
Ögrenci
Konular
14
Merhaba hocalarım bu konuyu merak ediyodum sormak istedim forumda karıştırdım ama aradığım cevabı bulamadım bu şimdi en son paketi tekrar indirince baştan yazılım indiriliyomu benim cihazım malum yollarla IMEI atılmış IMEI gidermi öyle yaparsam diğer sorumda bu wipe data yapmamız gibi yazılım baştan kurulur mu hatalar duzelirmi

Oyla:

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
Redmi Note 11 P
Meslek
Satış Danışmanı
Konular
156
Merhaba hocalarım bu konuyu merak ediyodum sormak istedim forumda karıştırdım ama aradığım cevabı bulamadım bu şimdi en son paketi tekrar indirince baştan yazılım indiriliyomu benim cihazım malum yollarla IMEI atılmış IMEI gidermi öyle yaparsam diğer sorumda bu wipe data yapmamız gibi yazılım baştan kurulur mu hatalar duzelirmi
Baştan yazılım inmez
Rom aynı sürüm ise onun zip dosyasını yeni rom çıkmış ise yeni romun zip dosyasını indirir
Kurup kurmama olayı size kalmış. Üstte verilen konuda bunun cevabı zaten var. Geçen senenin konusunu araştırmadan ana sayfaya tasimissiniz.
Rom işlemlerini twrp üzerinden yaparsanız gitmez ama.bilgi sahibi değilseniz destek alarak yapiniz

Oyla:

illgTR8

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlkerysnbkn
Cihazım
Redmi note 8 pr
Meslek
Ögrenci
Konular
14
Baştan yazılım inmez
Rom aynı sürüm ise onun zip dosyasını yeni rom çıkmış ise yeni romun zip dosyasını indirir
Kurup kurmama olayı size kalmış. Üstte verilen konuda bunun cevabı zaten var. Geçen senenin konusunu araştırmadan ana sayfaya tasimissiniz.
Rom işlemlerini twrp üzerinden yaparsanız gitmez ama.bilgi sahibi değilseniz destek alarak yapiniz
Teşekkürler hocam, bakmıştım bu konuyla ilgili konulara ama anlamamıştım. tam bir cevap bulamamıştım okuduğum yerlerde kafam karışmıştı şimdi netlik kazandı.

Oyla:
Üst Alt