Soru En iyi rom

Umutcan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Umut can
Cihazım
Smg900f
Konular
18
Merhaba mi note 3 için stabil,global miui tabanlı, kamera ve pil ömrü iyi olan rom kısaca en iyisi hangisi bu miuipro,epic rom tam olarak ne oluyor, Türkçe dil desteği var mı

ONEPLUS A5010 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
özeleştirme miui proda batarya epicte sana bağlı

Oyla:

emre_ozer1907

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emre Özer
Cihazım
mi note 3
Konular
0
Ben de düşünüyorum farklı bir rom a geçmeye boot loader kilidinin açılmasını bekliyorum tecrübeli arkadaşlar yardımcı olur musunuz

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Mertuska

Elit Üye
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
İphone Xs
Meslek
Malzeme Mühendisi
Konular
60
Tam olarak ne konuda yardım istiyorsunuz ? Nokta atışı sorular sorarsanız cevap bulmanız daha kolay olur.
Bahsi geçen romlarin detaylı açıklamaları ve özellikleri forumda mevcut öncelikli olarak okuyup bilgi edinirseniz kendiniz de daha kolay şekilde karar verebilirsiniz. Bunun yanında yine de cevap vermek için buradayız. Sorularınızı bekliyoruz :)

Mi 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

polatosman38

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
osman
Cihazım
mi note 3
Konular
0
batarya herkese göre değişkenlik gösteriyor, programlara, kullanım alışl-kanlıklarına kadar, çok fazla rom denedim hemen hepsini aosplerde dahil miui pro 8.3.29 kadar bekleme ve ekran süresi vereni görmedim 8 saate yakın ekran sürem 60 saate kadarda bekleme sürem vardı , ekran süresi 10saate yakın alanlarda oluyor başka romlarda fakat bekleme süresi ve ekran süresi bu kadar uzun zannetmiyorum

Oyla:

emre_ozer1907

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emre Özer
Cihazım
mi note 3
Konular
0
Öncelik şarj benim için eu rom öneriyorlar ama hem de kamerası iyi bir rom var mıdır tabi bir de şu kullanmadığımız face id yi kullansak güzel olur :)

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Umutcan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Umut can
Cihazım
Smg900f
Konular
18
Tam olarak ne konuda yardım istiyorsunuz ? Nokta atışı sorular sorarsanız cevap bulmanız daha kolay olur.
Bahsi geçen romlarin detaylı açıklamaları ve özellikleri forumda mevcut öncelikli olarak okuyup bilgi edinirseniz kendiniz de daha kolay şekilde karar verebilirsiniz. Bunun yanında yine de cevap vermek için buradayız. Sorularınızı bekliyoruz :)

Mi 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Epic rom miuipro Multi rom ve eu romu karşılaştırabilir misiniz stabilite,kamera ,pil açısından

Oyla:

Mertuska

Elit Üye
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
İphone Xs
Meslek
Malzeme Mühendisi
Konular
60
Epic rom miuipro Multi rom ve eu romu karşılaştırabilir misiniz stabilite,kamera ,pil açısından

Ben mi5 prime kullanıyorum o yüzden batarya konusunda pek de memnun olduğum bir rom yok malesef çünkü hangi rom'u kullanırsam kullanayım 4-5 saatlik ekran süresi alıyorum.
Sorunuza cevap olarak ise ; İnceleme - Muhtelif Rom'ların özellikleri ve farklılıkları isimli konuyu okudunuz mu ?

Oyla:

Soneryol

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
Mi note 3
Konular
6

Ben bu romu kurdum, yüz tanıma var, global 9.1.4 e göre çok daha hızlı, benim için en güzel tarafı kulaklık ses seviyesi ve kalitesi ciddi oranda artmış, gereksiz Google ve çin uygulamaları kaldırıldğından sürekli 4 gb boş ram kalıyor,en ufak takılma donma yok, pil performansı aynı,tabii face id tüketimi etkileyebilir,bende açık sürekli ama 2 günlük deneyimde pek bir fark göremedim. bir diğer husus; 914 globalde az ışıklı ortamda sanki ois hiç yokmuş gibi deli gibi iso yükselten kamera yazılımı iyileştirilmiş, makul iso seviyelerine ulaşılmış..whatsapp ve diğer uygulama bildirimleri gecikmeden geliyor,defalarca test ettim, ve çok istenen bildirimden yanıtlama gelmiş ve düzgün çalışıyor..Kısacası telefonun hakkını veren , çinlinin aldığı en son güncellemeyi bize de sunan bir rom..satmayı düşünürken ilaç gibi geldi, şidddetle tavsiye ederim :)
haa birde romu kurduktan sonra twrp 3.2.1 versiyon sıfır açıldı ama dondu ,,bunun üzerine versiyon 2 yi kurdum tekrar..yükleyecekler ,önce bunu kursun öncelikler

Artık oreo gelene kadar,o da gelirse tabii :) , kurcalamam bir daha, şu an cidden çokmennunum..selamlar

Oyla:

Umutcan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Umut can
Cihazım
Smg900f
Konular
18

Ben bu romu kurdum, yüz tanıma var, global 9.1.4 e göre çok daha hızlı, benim için en güzel tarafı kulaklık ses seviyesi ve kalitesi ciddi oranda artmış, gereksiz Google ve çin uygulamaları kaldırıldğından sürekli 4 gb boş ram kalıyor,en ufak takılma donma yok, pil performansı aynı,tabii face id tüketimi etkileyebilir,bende açık sürekli ama 2 günlük deneyimde pek bir fark göremedim. bir diğer husus; 914 globalde az ışıklı ortamda sanki ois hiç yokmuş gibi deli gibi iso yükselten kamera yazılımı iyileştirilmiş, makul iso seviyelerine ulaşılmış..whatsapp ve diğer uygulama bildirimleri gecikmeden geliyor,defalarca test ettim, ve çok istenen bildirimden yanıtlama gelmiş ve düzgün çalışıyor..Kısacası telefonun hakkını veren , çinlinin aldığı en son güncellemeyi bize de sunan bir rom..satmayı düşünürken ilaç gibi geldi, şidddetle tavsiye ederim :)
haa birde romu kurduktan sonra twrp 3.2.1 versiyon sıfır açıldı ama dondu ,,bunun üzerine versiyon 2 yi kurdum tekrar..yükleyecekler ,önce bunu kursun öncelikler

Artık oreo gelene kadar,o da gelirse tabii :) , kurcalamam bir daha, şu an cidden çokmennunum..selamlar
İşte aradığım yazı çok teşekkürler

Oyla:
Üst Alt