Yardım En iyi kamera performansı

pyrzg

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Poyraz
Cihazım
mi6
Konular
3
Merhaba arkadaşlar 1200-1300 tl arası sadece çekim ve instagram gibi sosyal medya uygulamaları kullanılacak bir telefon arıyorum. şu ana kadar lg g5 se, xperia xa1, mi 5s, p9 lite arasında kaldım bunlardan hangisi kamera olarak bana daha iyi performans verir veya bunların dışında bu fiyat aralığında sizin önerebileceğiniz telefonlar varsa lütfen yardımcı olun.

Son düzenleme:

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
youtube videolarına bakıp sakın telefon almayın. teknosa gibi marketlere gidip kendiniz inceleyin

ercmaster

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ercan
Cihazım
mi5s
Konular
17
Lg g5 in kronik sorunlarına takılmazsanız en ana kamera olsun müthiş geniş açılı kamerası olsun harika bir kamera telefonudur. Ben mi 5s kullanıcısıyım. Ben mi 5s den çok memnunum bilginiz olsun. Dediğiniz diğerleri mi5s veya g5 ile aynı kamera sınıfına giremez.
[doublepost=1511253913,1511253591][/doublepost]
Lg g5 in kronik sorunlarına takılmazsanız en ana kamera olsun müthiş geniş açılı kamerası olsun harika bir kamera telefonudur. Ben mi 5s kullanıcısıyım. Ben mi 5s den çok memnunum bilginiz olsun. Dediğiniz diğerleri mi5s veya g5 ile aynı kamera sınıfına giremez.
Lg g5 in ois destekli ana kamerası Galaxy s7 ye yakın performans sunuyor. 140 derecelik 8mp kamerası ise insan gözünden daha geniş açıyla video ve resim çekmeyi sağlıyor, dar mekanlarda çok etkili. Mi 5s ise en büyük kamera sensörü ne sahip. Bu ne demek, düşük ışıkta iyi performans, çok iyi renk ve derinlik algısı, eğer xiaomi yazılımı biraz geliştirse Google pixel e yakın fotoğraf video çekilir. Zaten pixel app portlandı bildiğim kadarıyla.

Üst Alt