Haber En İyi Grafikli 10 Mobil Oyun

• Konbuyu başlatan Tncy
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 13
  • Görüntüleme 3K

Tncy

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tncy ☯️
Cihazım
Xiaomi
Konular
31
Merhabalar.
Bildiğiniz gibi sürekli bilgisayar ya da konsol taşıyamıyoruz.
Mecburen etrafta dışarda oyun oynamak istediğimizde sarıldığımız telefon oluyor (Nintendo Switch var ama herneyse drunk~~)
Peki grafik peşindemisiniz?
Size en iyi 10 Grafikli Oyunlar Listemi Sunayım.

Atladığım veya bu oyunlarda daha iyi oyun varsa yazın bilelim

10. NEED FOR SPEED: MOST WANTED
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
GPlay:
Şu anda ücretli olan bu oyun 2012de nerdeyse her platforma çıkmıştır. Benim en çok sevdiğim olay gerçekçi araba hasarları ve polisten kaçma seneryosu ve powerup olayları. İndire girdiği anda hiç düşünmeden alın. Oyun P2W değil. Ancak para karşılığı oyun parası satılıyor. Oyundaki gelişim süreci hiç sıkıcı değil. Zorlarsanız 1-2 Haftaya bitiyor. Normal bir şekilde 1-1.5 aya biter. Her hafta özel nfs arabaları oluyor. Bunlar aynı arabaların daha hızlı daha çevik modelleri oluyor. Eksi olarak kontrollerde sadece çocuk gibi eğip oynamak ve o berbat direksiyonlu kontrol çok kötü ve dokun oyna maalesef yok.

9. CRİTİCAL OPS
GPlay:
Ücretsiz bu oyun CS:GO benzeri kontrolleri aşırı iyi. Diğer alternatiflerine fark atıyor. Vuruş hissiyatı ve grafikleriyle saatler geçtiğini anlamıyorsunuz. Harita tasarımla aşırı iyi. Oyun P2W değil. Ancak silah makyajları ve bıçaklar oyun parasıyla alınıyor ancak oyun parası kazanmak çok zor. Ama yine de Ölüm Oyunu, İmha Modu, Silah Oyunu, Ranklı oyun var. Ancak ücretsiz şekilde özel room açıp arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. Fazla birşey anlatmaya da gerek yok. Oynayın ve görün.

8. HİTMAN SNİPER
GPlay:
Sıra geldi keskin nişancılık oyununa. Bu oyun uzaktan keskin nişancılık yapıp en kısa sürede görevi tamamlamanız gerekiyor. Her silahın kendine özel güçleri olması efsane olmuş. Ancak oyun bir süre sonra zorlaşıyor iyi buna okeyim. Ancak sürekli aynı bölüm tasarımı insanın canını sıkıyor. Ayrıca zombi modu olan oyunda arabayı tamir etmeye çalışan arkadaşımızı koruyoruz. Oyunumuz ücretli ancak sık sık ücretsiz günleri oluyor. İndirim günlerini bekleyin.

7. REAL RACİNG 3
GPlay:
Araba Simulasyonu bu oyun PUBG gibi oyunlar çıkmadan önce çok ünlüydü ve telefon oyun testleri bu oyundan yapılıyordu. Bir circuit içinde yarışıyorsunuz. Fazla da birşey anlatmaya gerek yok klasik araba similasyonu. Oyun P2W

6. INTO THE DEAD 2
GPlay:
Hikayesiyle beni çok etkileyen İnto the Dead oyununun devamı niteliğinde 2. Oyunda kızımız ve karımız kayıp oluyor ve dünya zombi virüsünü yandan yemiş. Grafikleri muhteşem bu oyunda bazen farklı hikaye görevleri oluyor. Vuruş hissiyatı acayip iyi ama maalesef P2W. Oyunda kazanılan yıldızlara göre 3 farklı son var. Oynayın geçin tarzı.

5. MORTAL KOMBAT
GPlay:
Bu seferki dövüş oyunumuz mortal kombat hertürlü insan için mide bulandırıcak hareketleri yapabildiğimiz. Yani fatality. Bir oyundur grafikleri iyi olup kartlı oynanan bir sistem. Yarı P2W diyebiliriz oyunda. 3 v 3 dövüş sistemi uygulanıyor oyunda kartlarınızı aıp geliştieiyorsunuz. Karakterler klasik mortal kombat karakterleri.

4. NEED FOR SPEED: NO LİMİTS
GPlay:
Arcade yarış oyunu olan NFS No Limits bilgisayar ve playstationdan alışık olduğumux NFS Rivals'ın mobil sürümü diyebiliriz. Oyun P2W. Oyunun grafikleri çıktığı dönemde efsane idi. Ama oyun bozuldu. Kontrolleri nefis ve zevk alıcağınız türden. Ama araba açmak acayip zor olduğu için. Aynı arabaya mahkum kalıcaksanız sonrada kariyerde ilerleyemeyeceksiniz. Ama anlık zevk yaşamak için değer. Üstelik bu oyunun en sevdiğm yanı arabanın jantından tutun spoilerine kadar özelleştirebilirsiniz. Mükemmel bir yelpazesi var.

3. LEO'S FORTUNE
GApps:
Bulmaca ve zekayla oynayacağanız bu oyun Leo'nun hikayesini anlatıyor. Şu an alamadığım oyunu oynayamadığım için fazla bilgim yok. Oyun ücretli isterseniz indirip oynayabiliriz. İndirime girmiyor bildiğim kadarıyla.

2. ASPHALT XTREME
GPlay:
OffRoad yarış oyunlarına merakınız varsa şiddetle önerdiğim oyun budur. Müzikleri sizi bağlıyor grafikleri 4k destekliyor. Bence en iyi grafikli oyunlardan biridir. Ancak bu acayip bir P2W.

1. PUBG MOBİLE
GPlay:
TPS FPS oyunu olan Player Unkown's Battle Ground Mobile. PCdeki PUBG'nin mobil versiyonu olup grafikleri muhteşem olan bir oyundur. Ama kitlesi yüzünden bıraktım. Oyunda 4 tane harita var. Erangel, Miramar, Sanhok, Vikiendi isimlerine sahip olan haritanın sırasıyla iklimsel özellikleri şöyle; Ilıman, Kurak, Tropikal, Soğuk. Oyunda birbirinden çeşitli silah ve araba var. Makyajlar paralı ama oyun Free2Play. Yani beceriye bakıyor paraya değil. 100 kişilik haritada 1.olmaya çalıştığınız bu oyunda tam 100 kişi gerçek insanlarla oynamak isterseniz biraz liginizin artması gerek.

0.ASPHALT 9
GPlay:
2019un en harika oyunu bence bu oyundur. Grafikler desteklenen cihazlarda 4k 60 fps Hdr10+ oynanabilir ve Ekran tipi farketmeksizin rahatsızlık vermez. 16:9 18:9 19:9 gibi ekranlar destekleniyor. Arabalarla çekişmeli yarış yaptığımız oyunda 360 takla gibi akrobosiler yapıp 1. Olmaya çalışıyoruz. Ben kariyerde %92deyim ve oyuna hakimim sorunuz olursa cevaplamaya hazırım. Ayrıca Oyun gamepad klavye desteği var ancak manuel kontroller biraz zayıf kalmış. Yani oyunun kontrolleri çok gerçekçi ve hantal mobil oyun abartmassalarmış olurmuş. Kontroller özelleştirilebiliyor. Arabanın her yerini ayrı ayrı boyayabilirsiniz. Tabii yıldızlayarak. Oyun soft launch evresinde Free2Play olsa da artık son zamanlar P2W'e bağlamaya başlıyor. Şu an başlarsanız iyi olucak yoksa ilerleyen zamanlarda oynanmaz hale gelicek. Biliyorum 10 oyun dedim ama 11 oyun yazsam bazı mükemmeliyetçilerin siniri bozulurdu.

bakivrd44

Offline bir Xiaomici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
32
Teşekkürler hocam P2W nedir?

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
130

Kazanmak için oyun içi satın alıma zorlamak diyelim.

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tncy

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tncy ☯️
Cihazım
Xiaomi
Konular
31

Yani kısacası parayı ver oyunu kazan mantığı. Düdük bedava ama çalmak için parayı veren düdüğü çalar politakası uygulanıyor.

Tncy

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tncy ☯️
Cihazım
Xiaomi
Konular
31
Teşekkürler hocam hiç sevmem öyle oyunları

Listede belirttiğim P2W olmayan oyunları oynayabilirsiniz. Ancak asphalt 9 için elinizi çabuk tutun derim.

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Çok güzel bir konu olnuş teşekkür ederim.lara croft:the light of guardian ın da grafikleri harikaydı ve o oyunu herkese tavsiye ederim.(google play de yok)

ayrıca room 1 room2 room3 diye seri bi oyun var o oyunun grafikleri ve oynaması harika

bakivrd44

Offline bir Xiaomici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
32
Listede belirttiğim P2W olmayan oyunları oynayabilirsiniz. Ancak asphalt 9 için elinizi çabuk tutun derim.
Hocam ilk çıktığı zamanlar oynadım da insan bi zamandan sonra sıkılıyor sildim bende cs go tarzı standoff 2 yide tavsiye ederim

Tncy

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tncy ☯️
Cihazım
Xiaomi
Konular
31
Hocam ilk çıktığı zamanlar oynadım da insan bi zamandan sonra sıkılıyor sildim bende cs go tarzı standoff 2 yide tavsiye ederim

Standoff 2nin vuruş hissiyatı o kadar iyi değil hocam çok zor.

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
130

Modern Combat serisi iyidir hocam, büyük ihtimalle oynamışsınızdır ama yine de yazayım

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt