Rom En iyi ekran süresi alacağım rom

Srkan0606

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serkan
Cihazım
Mi 5s
Konular
1
arkadaşlar merhaba mi 5 s telefonum var mi son sürüm global stabil sürüm kullanıyordum pil sıkıntı oldu deji pil ile değiştirdim pixel expirince rom kullandım 4 saat ekran aldım lineage rom kullandım 3,5 saat ekran aldım bluetoot ve mobil veri açık olmak kayıdesi ile daha çok ekran süresi alabileceğim stabil bir rom varmıdır şimdiden teşekkür ederim

Gnosis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Miui Global
Cihazım
Xiaomi Mi5s
Konular
0
Şahsi olarak en iyi ekran süresini syberia romdayken almıştım fakat o rom da artık geliştirilmiyor. Tavsiyem revenge Os veya miui arayüzünü seviyorsanız miui eu romlarını denemeniz.

Srkan0606

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serkan
Cihazım
Mi 5s
Konular
1
Şahsi olarak en iyi ekran süresini syberia romdayken almıştım fakat o rom da artık geliştirilmiyor. Tavsiyem revenge Os veya miui arayüzünü seviyorsanız miui eu romlarını denemeniz.
teşekkür ederim miui eu stabil hangisini tavsiye edersiniz

yasircpkn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yasir
Cihazım
Mİ9T
Konular
6
Batarya hastalığına tutulan bir birey daha. Bende bu hastalıkdan müzdaribim gözüm sürekli şarj yüzdesinde

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
pil istatistliği için en kötü 2 hafta üzeri kullanım gerekli , ilk kurulumdan sonra 1 2 günde çok şarj gitmeside doğal aslında güncellemeler senkron olmalar v.s

yasircpkn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yasir
Cihazım
Mİ9T
Konular
6
Mi9t kullanıyorum. Batarya yönünde miu tabanlı en iyi rom ne tavsiye edersiniz.

Dirsehan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Dirsehantr
Cihazım
xiaomi mi5s
Konular
10
eu rom 9.8.29 kullanıyorum mi5s için gayet akıcı ve şarj süresi tatminkar, fakat beta olmasından dolayı yine eu rom v10 stable'a geçmeyi de düşünmüyor değilim.

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
eu rom 9.8.29 kullanıyorum mi5s için gayet akıcı ve şarj süresi tatminkar, fakat beta olmasından dolayı yine eu rom v10 stable'a geçmeyi de düşünmüyor değilim.

mi5 de hiç miui 10 kullanmamıştım sırf pil yüzünden eğer imkan varsa miui 9 daha iyi olacaktır pil için , eu veya diğer costum romların miui 9 versiyonlarınada test için baka bilirsiniz ,

Dirsehan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Dirsehantr
Cihazım
xiaomi mi5s
Konular
10
mi5 de hiç miui 10 kullanmamıştım sırf pil yüzünden eğer imkan varsa miui 9 daha iyi olacaktır pil için , eu veya diğer costum romların miui 9 versiyonlarınada test için baka bilirsiniz ,
miui 10'dan da 9a dönmek istemedim açıkçası 11i yüklemeyi şimdilik düşünmüyorum ama betadan stabil'e geçmek için sebep arıyorum kendime 9.8.29 gayet sorunsuz.

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
miui 10'dan da 9a dönmek istemedim açıkçası 11i yüklemeyi şimdilik düşünmüyorum ama betadan stabil'e geçmek için sebep arıyorum kendime 9.8.29 gayet sorunsuz.

Güncelleme döngüsü bitiyor yada bitti bu model için aslında , bu sebeple gelen güncellemeler telefonun normal çalışmasını boza bilir , bunu dikkate alın bir anormallik görürseniz miui 9 döne bilirsiniz , mi 5 de bu sebple sorunlar yaşamıştım ben ,

Üst Alt