Soru En iyi android 10 rom hangisi ?

biberlisucuk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kazim
Cihazım
mi5
Konular
7
Syberia 9,0 kullanıyodum sonra miui eu ya geçtim şimdi de android 10 denemek istiyorum.Syberia 9,0 romu iyiydi onun performansında android 10 romu var mıdır kullanan.

Mi6kullanicisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren Karakur
Cihazım
Mi 6
Konular
141
havoc os ve crdroid çok öneriliyor. pex ya da pex plus bakabilirsiniz varsa tabii, paranoid androide de bakabilirsiniz

Oyla:

sasuta

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Mi5 Pro
Konular
2
Syberia 9,0 kullanıyodum sonra miui eu ya geçtim şimdi de android 10 denemek istiyorum.Syberia 9,0 romu iyiydi onun performansında android 10 romu var mıdır kullanan.

Bugün bir kaç and10 denedim; pixel experience, LOS17.1 ve crDroid içlerinden en akıcı olanı crdroiddi. Şimdilik bunu kullanıyorum.

Oyla:

biberlisucuk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kazim
Cihazım
mi5
Konular
7
Los 17.1 denemistim ama memnum kalmamistim .Pixel exp plus gectim su anlik gayet iyi gibi.

Oyla:

bursia

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Nihat
Cihazım
Mi 5
Konular
2
Pixel'e hiç bulaşmayın. Crdroid öneririm.

Oyla:

Kaan_M

°¯\_(ツ)_/¯°
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Meslek
Öğrenci
Konular
56
Çok fazla güzel özelliği var CrDroid in. Kendisi çok akıcı. Mi 5 kullanıcılarının mutlaka Monster mite youtube kanalını incelemesini öneriyorum mi 5 ve s7 için rom inceliyor. Pixel experience kullanılabilir lakin daha iyi alternatifler var.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Los 17.1 denemistim ama memnum kalmamistim .Pixel exp plus gectim su anlik gayet iyi gibi.
Bugün bir kaç and10 denedim; pixel experience, LOS17.1 ve crDroid içlerinden en akıcı olanı crdroiddi. Şimdilik bunu kullanıyorum.
Lineage os 17.1 hakkında ne düşünüyorsunuz bende fazlasıyla kasıyordu.

Oyla:

sasuta

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Mi5 Pro
Konular
2
Çok fazla güzel özelliği var CrDroid in. Kendisi çok akıcı. Mi 5 kullanıcılarının mutlaka Monster mite youtube kanalını incelemesini öneriyorum mi 5 ve s7 için rom inceliyor. Pixel experience kullanılabilir lakin daha iyi alternatifler var.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Lineage os 17.1 hakkında ne düşünüyorsunuz bende fazlasıyla kasıyordu.

Evet LOS gereksiz kasıyordu ayrıca GPS bağlanma problemleri yaşıyordum ve telefon şarjdayken gps kopup kopup duruyordu. crdroid şu anda bence mi5 için en stabil rom. Daha yeni güncelleme yayınlandı.

Oyla:

Numan2094

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Numan
Cihazım
Poco x3 pro ;)
Konular
29
Evet LOS gereksiz kasıyordu ayrıca GPS bağlanma problemleri yaşıyordum ve telefon şarjdayken gps kopup kopup duruyordu. crdroid şu anda bence mi5 için en stabil rom. Daha yeni güncelleme yayınlandı.
Aosp romların karşılaştırma videosu var sonuna kadar izleyip kararı siz verin linki bırakıyorum
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Oyla:

Kaan_M

°¯\_(ツ)_/¯°
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Meslek
Öğrenci
Konular
56
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Rekorum. Soğuk bir ortamda her şey kapalı iken. (buzdolabına koymayın. Zarar görebilir.) CrDroid

Oyla:

sasuta

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Mi5 Pro
Konular
2
Aosp romların karşılaştırma videosu var sonuna kadar izleyip kararı siz verin linki bırakıyorum
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Her rom her telefonda aynı performansı vermiyor. Mi5 için benim denediklerim arasında şu anda en stabil ve performanslı çalışan rom crdroid oldu. Deneyip memnun kaldığınız ve daha performanslı bir rom varsa deneyebilirim.

Oyla:
Üst Alt