En Görsel MIUI Rom

IlhanBYK

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
İlhan
Konular
1
Merhaba arkadaşlar ben forumda yeniyim ve görsel rom istediğim için miui rom arıyorum internetim yavaş olduğu için romları tek tek indirip deneme şansım yok (tapatalkı yarım saatte indirdim gerisini siz düşünün ) aradığım rom görsel rom, şarjı 8-10 saat gitse yeter bol bol internette gezerim bolca oyun yüklerim fakat en fazla 3 tanesini oynarım , sizce bana en uygun rom hangisidir ? şimdiden teşekkürler

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

IlhanBYK

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
İlhan
Konular
1
Ha birde I9100 için rom arıyorum I9100g değil

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
Sitedeki en görsel rom benim hazırlamış olduğum rom'dur

Bağlantı: http://www.forum.miuiturkiye.net/konu-hiui-final-i9100-i9100g-20-11-2014.html

Onun dışındakiler aynı görselliktedir

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
IlhanBYK' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar ben forumda yeniyim ve görsel rom istediğim için miui rom arıyorum internetim yavaş olduğu için romları tek tek indirip deneme şansım yok (tapatalkı yarım saatte indirdim gerisini siz düşünün ) aradığım rom görsel rom, şarjı 8-10 saat gitse yeter bol bol internette gezerim bolca oyun yüklerim fakat en fazla 3 tanesini oynarım , sizce bana en uygun rom hangisidir ? şimdiden teşekkürler

MIUI'de öyle 1'den fazla rom olmaz. MIUI rom MIUI Rom'dur.
MIUI Rom'ları alarak üzerlerinde değişiklikler yapan kişiler olabilir. Orası ayrı bir şeydir. Mesela G2 için düzenlemeler yapan Vietnam'lı arkadaşlar gibi. Ancak onların romları da temel olarak MIUI gibidir. Yada burada MIUI'nin resmi olarak rom çıkartmadığı telefonlara, başka telefonların romlarını portlayan arkadaşlarımızın bu esnada mesela saat simgesini ortaya almaları, başka cihazların uygulamalarını eklemelerini v.s. sayabiliriz. Ancak temeli MIUI'dir. Bu görsellikler her zaman değişebilir.
MIUI'nin en öenmli özelliği zaten özelleştirilebilirliğidir. Yani kendiniz istediğiniz gibi görünümünü değiştirebilirsiniz. Milyonlarca teması var. Bu temalardan istediğinizi yüklemeniz mümkün. Mesela daha önce G2 için paylaştığım bir tema konusu vardır. O konudaki videolardan bu konuda bir fikir sahibi olabilirsiniz.
Tek sıkıntı, v6 rom hiç kullanmadığım için net bilemediğim, istenen temaların kolaylıkla indirilip yüklenememesi. Bu konuda da forumda birçok konu açılmıştı. O konuları bularak bu konuda fikir edinmeniz de mümkün.

IlhanBYK

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
İlhan
Konular
1
Cevaplarınız için teşekkürler fakat son bir sorum daha olacak örnegin ben hiui kurmak istesem google play kendisinde varmıdır yoksa ben farklı bir yerden gapps mi indirmeliyim (konuda belirtilmemiş veya ben görmedim) birde bu romların kurulumları cm yükleme ile aynı mı yoksa farklı bir yöntemi mi var

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
IlhanBYK' Alıntı:
Cevaplarınız için teşekkürler fakat son bir sorum daha olacak örnegin ben hiui kurmak istesem google play kendisinde varmıdır yoksa ben farklı bir yerden gapps mi indirmeliyim (konuda belirtilmemiş veya ben görmedim) birde bu romların kurulumları cm yükleme ile aynı mı yoksa farklı bir yöntemi mi var    

Konudada belirttim Google hizmetleri eklendi diye. Yani Google play yüklemene gerek yoktur, içerisinde mevcuttur.
Her rom gibi aynı yüklenir

Üst Alt