Haber En Fazla Zevk Alacağınız 10 Mobil Oyun

• Konbuyu başlatan Tncy
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 10
  • Görüntüleme 3K

Tncy

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tncy ☯️
Cihazım
Xiaomi
Konular
31
Merhabalar.
Önceki konumda en iyi grafikli 10 (ıhm 11 :D) oyunu tanıtmıştım.
Bugün ise sizlere oynamaktan en çok zevk aldığım saatler geçtiği farketmediğim. Hikayesiyle atmosferiyle dünyasıyla beni en çok etkileyen 10 oyunu inceleyeceğim. Sizin bu listede olması gerek diyen oyunlarınız var mı? Yazın bakalım.Başlayalım o zaman.

10. LOST JOURNEY
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
GPlay:
Bu Oyun bulmaca üzerine kurulu olsa da baya zeka isteyen türlerden bakmayın öyle basit göründüğünde. Oyun 4 bölümden oluşuyor ve hikayesiyle beni bayağı etkiledi. Şu an google playde olan bu ücretli oyuna parayı acımayın. Pişman olmayacaksınız. Hikaye ilerledikçe sizi daha çok kendine çekiyor.

9. AGE OF CİVİLİZATİONS II
GPlay:
Evet. Bu oyun strateji oyunları en arasındaki en iyi oyundur. Bu oyunu çok beklemiştim ve çıkar çıkmaz parayı bastım. Bu oyunda birsürü farklı seneryoöarda istediğiniz ülke olup diğer ülkelerle savaşabilirsiniz. O kadar çom seneryo varki ben size şöyle özetleyim. Avusturalya Emu savaşı ve Futbol savaşı bile var. Tabii ki oyunda toprak sahibi olmak o kadar kolay değil. Ülkenizin sanayisini ekonomosini halkını geliştirmeniz lazım. Topraklarınızda boş yer kalmaması lazım 1 askerle ülkenizi ele geçirirler ki bunun örneğini maalesef atatürk ilr yunanistana savaş açtığımda yunanistan anadolunun yarısını aldığında anladım. İşgal ettiğiniz topraklara sahip olmak için savaşta o ülkenin toprağının hepsini alıp karşı ülkenin razı geliceği anlaşma imzalamalısınız. Elde ettiğiniz toprakta sizin vatandaşlarınız azınlık durumuna düşecektir. Asimilasyon uygulamanız gerek var çok para istiyor. Haa eğer asimile etmezseniz yersiniz isyanı.

8.ULTİMATE CAR DRİVİNG SİMULATOR
GPlay:
Bu araba simulasyon oyunu öyle bildiğiniz basitleri gibi değil. İstediğiniz kadar özelleştirmeyi arabanıza yapıp size açılan açık dünyada isterseniz zamana karşı yarışın. İsterseniz drift şampiyonu olun isterseniz şehirde dolanın. İsterseniz yol dışına çıkın offroad yapın. İsterseniz rampadalardan uçun. Uçurumdan atlayın. İsterseniz epik parkurlara dalın. Çok özelleştirme var oyunda bir deneyin derim

7.DATA WİNG
GPlay:
Data Wing oyunu bilgisayarla oyunun harmanlandığı bir oyun. Harika bir hikayesi var ama oyun çok zor. Bir data parçası olarak diğer datalarla yarışıyorsunuz. Ama fazla yerçekimi ultra hız ultra yavaşlık ters yerçekimi gibi etmenlerle oyun zorlaşıyor gittikçe. Sizi saran bir yapısı var. Güzel oyun tavsiye ederim.

6. LİFE İS STRANGE
GPlay:
Klasik ergen hikayesi gibi dursa bu hikayeli oyun klasik talltale gibi birbirinin aynısı oyunlara karşı yeni bir soluk getirmiş zevkli bir oyundur. Bu oyunda sizde beyin yamışması olabilir. Zamanı geri alıp bazı felaketleri önlüyorsunuz. Genellikle bir fırtınayı komu alan bu oyunun ilk bölümü bedava ama soneaki bölümler ücretli. Deneyin derim güzel bence diğer bölümleri oynamaya değer. Birde life is strange fırtına öncesi diye bir oyun var ama bu oyun kadar iyi değil. Ama o oyunda bu oyundaki hikayenin öncesini anlatıyor. İyice kafanız karışacak bir macera. Üstelik bu oyunu en iyi grafiklere koyacaktım ancak bu konuyu daha uygun gördüm

5. PİANO TİLES 2
GPlay:
Oyun ile sanatın birleştiği bu oyun piyano çalmıyormuşsunuz gibi bir his veriyor. Tek bir kural var. Beyazlara basmayın! Gerçek hayatta çalması zor olan bu parçaları burda çalabiliyorsunuz. Ben türk marşının sadece başlarını çalabiliyorum devamını getiremiyince sinirlenip burda çalıyorum. 100den fazla şarkı var ama ilerledikçe öbürlerinin kildini açabiliyorsunuz. Birazcık müzik kulağınız varsa efsane oyun.

4. MUSİC RACER
GPlay:
Bu oyun kulaklığınızı takıp metrobüs otobüs metro uçak gibi uzun yolculuklarda oynanacak oyun türünden. İndirdiğiniz müziklerden birini bu oyunda kurun. Müziğin ritmina göre dış ortam değişiyor ve neon tarzı grafikleri olan bu oyun çok zevkli oluyor kendi müzikleriniz olduğu için. Kontrolleri basit. 3 yol var sola veya sağa basıp şerit değiştiriyorsunuz. Şeritlerdeki kırmızı direklere çarpmamaya ve beyaz renkli şeylerin üzerinden geçmeye çalışın. Oyun çok iyi.

3. 50 LOOPS
GPlay:
Bu oyun sınırsız koşu türüne sahip olabileceğiniz en iyi oyunlardan. Neon tarzı grafiklere sahip olan bu oyunda zıplaya zıplaya 50 bölümü geçmeye çalışıyorsunuz. Bitirdiğinizde ise devam edebilirsiniz. Oyun tek kontrol mekaniği var basarak zıplamak. Oyunun en güzel yönlerinden biri de dikey de yatay da oynayabilmeniz. Oyunun müzikleri sizi bağlıyor 2 modu var. Biri kolay biri normal diyebiliriz. Oynayın zevk alıcağınıza eminim.

2. ACE SPEEDER 3
GPlay:
Bu uzay gemisi yarışı oyunlarının alternatifi diyebiliriz. Oyun ücretli 5 lira gibi ücreti var. Ama bu oyun çok zevkli oyunda bir uzay gemisini kontrol ediyoruz. Yarış yapıp 1. Olmaya çalışıyoruz. Kendi kalkanımız var ve kırmamaya çalışıyoruz. Oyun pay to win değil. Kontrolleri basit. Sol ve Sağ bu kadar. Harita tasarımları bölüm şemaları çok hoş. Paraya acımayın harika.

1. RİPTİDE GP: RENEGADE
GPlay:
Havada karada her türlü yarış oyunu var. Peki ya suda? Bu oyun jetski yarışları yapmamızı sağlıyor ve acayip zevkli yaklaşık 32 lira maliyeti olmasına rağmen bu oyundaki grafiklere bölüm tasarımlarına P2W olmamasına hayran kalacaksınız. 8 oyunculu multiplayer desteğine sahip olan bu oyunda su yarışları yaparken acayip bir zevk alıcaksanız.

Evet listemiz bu kadar beğendiniz mi?

Mmseg

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 5
Meslek
Öğrenci
Konular
22
Çok güzel olmuş. Özellikle life strange çok ilgimi çekti. Teşekkürler

Tncy

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tncy ☯️
Cihazım
Xiaomi
Konular
31
Çok güzel olmuş. Özellikle life strange çok ilgimi çekti. Teşekkürler
Rica ederim hocam. İyi oyunlar. İlerde başka başka oyunlar hakkında konu açmaya devam ediceğim. Forumun büyük eksikliği var oyunlar hakkında.

Mmseg

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 5
Meslek
Öğrenci
Konular
22
Rica ederim hocam. İyi oyunlar. İlerde başka başka oyunlar hakkında konu açmaya devam ediceğim. Forumun büyük eksikliği var oyunlar hakkında.
Oyun oynamayı bırakmıştım sanırım başlayacağım :)

XiaoMiraç

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Miraç
Cihazım
Mi A2 Lite
Meslek
Öğrenci
Konular
29
Online serisi getirebilir misiniz bir türlü adam akıllı rpg bulamadım online olarak geçiyor ama chat dışında online yanı yok oyunların

Tncy

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tncy ☯️
Cihazım
Xiaomi
Konular
31
Online serisi getirebilir misiniz bir türlü adam akıllı rpg bulamadım online olarak geçiyor ama chat dışında online yanı yok oyunların
Aklımda fps oyunları yarış oyunları türk yapımı oyunlsr listesi var ekledim hocam. Araştırmam gerekicek. Ben biraz daha solocu olduğum için :) Anlamışsınızdır zagen listelerimden solo oyunları sevdiğimi.

PaRSTürK

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.....
Cihazım
.....
Konular
10
Music racer güzelmiş yolculuk yaptığında aç oyna kendi müziğini de ekleyebiliyormuşsun mis. Liste güzel ancak Rabbitdom da eklenebilir güzel bir oyundur onuda tavsiye ederim mesela, bir araştır istersen.

Tncy

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tncy ☯️
Cihazım
Xiaomi
Konular
31
Music racer güzelmiş yolculuk yaptığında aç oyna kendi müziğini de ekleyebiliyormuşsun mis. Liste güzel ancak Rabbitdom da eklenebilir güzel bir oyundur onuda tavsiye ederim mesela, bir araştır istersen.
Tavsiyeniz için teşekkür ederim hocam deneyeceğimden emin olabilirsiniz. Music Racer enfes bir oyun iyi oyunlar :)

SanaTelefonAlacam

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Bekir
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Bilişim
Konular
3
RİPTİDE GP: RENEGADE güzel oyun. Özellikle iyi bir ekranı olan tablette daha iyi oluyor.

Mervan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mervan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
8
Data Wing güzel oyundu. Başlarda kontrollere alışmak zor ve zaman alıcı. Ama kaptırınca sonu hemen geliyor.

Üst Alt