Soru En az ısınan aosp rom

movistarz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Rdmi note 9 pro
Konular
11
Selamün aleyküm iyi bayramlar dilerim herkese, daha önce cdroid yüklüydü isiniyordu normaldede, derpfest e gectim o daha iyidi ama oda oyun oynarken ısınıyordu kamera tarafı şimdi en az ısınan ve performansli olan rom u arıyorum sizce en az ısınan rom hangisi teşekkürler

movistarz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Rdmi note 9 pro
Konular
11
Selamün aleyküm iyi bayramlar dilerim herkese, daha önce cdroid yüklüydü isiniyordu normaldede, derpfest e gectim o daha iyidi ama oda oyun oynarken ısınıyordu kamera tarafı şimdi en az ısınan ve performansli olan rom u arıyorum sizce en az ısınan rom hangisi teşekkürler
Yokmu bilen

foor.cun

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Furkan
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
10
Cherish OS'i deneyebilirsiniz. Gayet stabil ve güncel bir rom. Şu an için ben de bu romdayım, ısınmayla ilgili bir sorunum olmadı.

gkhntsdmr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
31
Hocam ısınmayı boşverin hangi romda oyunlarda en iyi performans alıyorsanız o romu kullanın çünkü ısınma konusunun önüne geçemezsiniz note 9 pro donanım olarak çok üst seviye bir cihaz değil. Benim cihazım poco f2 pro crdroid rom kullanıyorum bu cihazda bana göre en stabil rom crdroid

movistarz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Rdmi note 9 pro
Konular
11
Hocam ısınmayı boşverin hangi romda oyunlarda en iyi performans alıyorsanız o romu kullanın çünkü ısınma konusunun önüne geçemezsiniz note 9 pro donanım olarak çok üst seviye bir cihaz değil. Benim cihazım poco f2 pro crdroid rom kullanıyorum bu cihazda bana göre en stabil rom crdroid
Hocam crdroid çok isinica ghost touch oluşuyordu korktum değiştirdim mecbur yoksa değiştirmedim derpfest şuan için iyi ama oda oyunlarda çok siniyor kamera arkadasi bu ısınmanın zararı yoksa devam edicem.

gkhntsdmr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
31
Hocam crdroid çok isinica ghost touch oluşuyordu korktum değiştirdim mecbur yoksa değiştirmedim derpfest şuan için iyi ama oda oyunlarda çok siniyor kamera arkadasi bu ısınmanın zararı yoksa devam edicem.
Şarja takılıyken oyun oynamamaya dikkat edin en çok zararı verecek olan şey budur cihaza. Ghost touch olayına birşey diyemem cihazla alakalıda olabilir romla alakalıda olabilir sizin cihaz için Cherish OS çok övüyorlar isterseniz onu bir deneyebilirsiniz. Isınma konusunda illaki her romda farklılıklar olur ama öyle çok büyük fark olmaz. sürekli oyun oynuyorsanız soğutucu kullanmanızı öneririm hem pil ömrüne hemde cihaz ömrüne katkısı olur

Sirenia7

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
Mi6
Konular
23
Bu romlarda kamera bana çok kötü geliyor, normal miui kamera kullanmanın bir yolu var mı

Üst Alt