Soru Ekranın Üst Tarafındaki 3 Nokta Nasıl Kaldırılır?

eren15935

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Oneplus 10 pro
Konular
11
Selamlar beyler. Redmi pad tabletimiz var. Hyperosa güncelledik. Keşke guncellemeseydik. Ekranın ust tarafında 3 Nokta sabit kalıyor. Ne yaparsam yapayım kaybedemedim. Sanırım kayan pencereler için özel bir düğme. Ekranı sağa sola yasliyor. Tam ekran oluyor vs. Bunu nasıl görünmez yaparız?

berat2313

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berat
Cihazım
Note 12 Pro 5G
Meslek
-
Konular
9
Selamlar beyler. Redmi pad tabletimiz var. Hyperosa güncelledik. Keşke guncellemeseydik. Ekranın ust tarafında 3 Nokta sabit kalıyor. Ne yaparsam yapayım kaybedemedim. Sanırım kayan pencereler için özel bir düğme. Ekranı sağa sola yasliyor. Tam ekran oluyor vs. Bunu nasıl görünmez yaparız?
memnun değilseniz
tekrar mıuı dönün hocam

JohnnyBravo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
JohnnyBravo
Cihazım
Mi Pad 6
Konular
0

Bu benim için de bir sorun. Zira özellikle film, dizi izlerken aşırı derecede göz alıcı, dikkat dağıtıcı.
Parlaklık, renk, konum gibi değişiklikler yapılabilmeli, tamamen kapatılabilir olmalıydı.

memnun değilseniz
tekrar mıuı dönün hocam
Geliştirmeye yönelik, çözümleyici, detay bilgisi içeren bir cevap yerine eskiye dönün nasıl bi yönlendirmedir?..

Dönemden memnun değilim, taş devrine dönebiliyor muyuz? Haha..

DoktorProxy

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Redmi Note 12 5
Konular
24
Bu benim için de bir sorun. Zira özellikle film, dizi izlerken aşırı derecede göz alıcı, dikkat dağıtıcı.
Parlaklık, renk, konum gibi değişiklikler yapılabilmeli, tamamen kapatılabilir olmalıydı.

Geliştirmeye yönelik, çözümleyici, detay bilgisi içeren bir cevap yerine eskiye dönün nasıl bi yönlendirmedir?..

Dönemden memnun değilim, taş devrine dönebiliyor muyuz? Haha..
Aslında doğru demiş HyperOS stabil değil optimizasyon kötü buglu şuan. Biraz süre tanımak lazım Xiaomi ye halletsin sorunları sonra HyperOSa geçeriz. HyperOsla miui arasında çok bir farkta yok zaten güncel kalmak zorunda değilsiniz. Çözüm bu hocam eğer hala sorunu çözemediyseniz. İnanin MIUI hyperostan çok daha iyi...

Üst Alt