Yardım ekranın alt ve üst kısımları siyah kaldı

vural2123

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Vural
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
5
Merhaba kolay gelsin Screen Resolution Changer uygulamasını indirdim hiçbir değişiklik yapmadan ekranın alt ve üst kısımları siyah kaldı uygulamayı kaldırdım fakat hala aynı bu sorunu nasıl format atmadan düzeltebilirim teşekkürler.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
a
Merhaba kolay gelsin Screen Resolution Changer uygulamasını indirdim hiçbir değişiklik yapmadan ekranın alt ve üst kısımları siyah kaldı uygulamayı kaldırdım fakat hala aynı bu sorunu nasıl format atmadan düzeltebilirim teşekkürler.
ayarlar/ekran/çentik ve durum çubuğu/çentiği gizle buradan gizleme yi seçerek tekrar bakınız

vural2123

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Vural
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
5
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
a

ayarlar/ekran/çentik ve durum çubuğu/çentiği gizle buradan gizleme yi seçerek tekrar bakınız
Hocam maalesef hala aynı benim indirdiğim o uygulama root istiyordu büyük bir ihtimalle sistem içerisinde bir değişiklik yaptı bundan eminim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

a

Bu arada ekranın resimdede gördüğünüz gibi üstten 1 cm kadar alttan da 1 cm kadar bölümü siyah şekilde o siyah bölümlere tıkladığım zaman hiç bir işlevi yok

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
Hocam maalesef hala aynı benim indirdiğim o uygulama root istiyordu büyük bir ihtimalle sistem içerisinde bir değişiklik yaptı bundan eminim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu arada ekranın resimdede gördüğünüz gibi üstten 1 cm kadar alttan da 1 cm kadar bölümü siyah şekilde o siyah bölümlere tıkladığım zaman hiç bir işlevi yok
magisk üzerinden yetkisini geri alıp uygulamayı kaldırdıktan sonra cihazı yeniden başlatmayı deneyiniz o zaman

vural2123

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Vural
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
5
Hatayı düzeltemedim romu tekrar yedinen kurdum

Noisy

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
BurakBozkurt
Cihazım
11T Pro 12/256
Meslek
Uber
Konular
9

vural2123

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Vural
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
5
Tekrar uygulamayı kurup manuel olarak elle girip ayarlamayı deneseydiniz. Hem çalışıp çalışmadığını kontrol etmiş olurdunuz.
Hocam maalesef her türlü ekran çözünürlüğü px denedim fakat hala ekranın alt ve üst kısımlarında 1er cm siyah ekran kalıyor işlevsiz ekran küçük mecburen tekrar yeni rom atmak zorunda kaldım bu programı ayrıca başka cihazlarında denedim kesinlikle ekran çözünürlüğünü bozuyor denemenizi hiç tavsiye etmem.

Noisy

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
BurakBozkurt
Cihazım
11T Pro 12/256
Meslek
Uber
Konular
9
Hocam maalesef her türlü ekran çözünürlüğü px denedim fakat hala ekranın alt ve üst kısımlarında 1er cm siyah ekran kalıyor işlevsiz ekran küçük mecburen tekrar yeni rom atmak zorunda kaldım bu programı ayrıca başka cihazlarında denedim kesinlikle ekran çözünürlüğünü bozuyor denemenizi hiç tavsiye etmem.
Geliştirici seçeneklerinde DPI ayarını kullanabilirsiniz, en azından sizin istediğiniz görüntüyü verir size

vural2123

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Vural
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
5
Geliştirici seçeneklerinde DPI ayarını kullanabilirsiniz, en azından sizin istediğiniz görüntüyü verir size
Cevabınız için teşekkürler hocam maalesef denedim Onuda yinede düzelmedi yeni rom attım artık gerek kalmadı sağolun

Üst Alt