Yardım Ekranı kırık telefonu sıfırlama

radicusramin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emir
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
2
Redmi note 9pro telefonumun ekranı kırıldı ve artık kendisinede ihtiyacım yok ve satmak istiyorum ancak sıfırlamam lazım, fastboot moda sokup flash yüklemeye çalıştım ancak telefon sanırım kendi kendine açıldı, bilgisayarda telefonun şuan kullandığım internete bağlandığına dair bildirim geldi, bu telefonu ben nasıl sıfırlayabilirim.

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
423
Aşağıdaki videoya göz atın, ekran görünmüyor olsa da 2 yada 3 tuşa basarak yaparsınız.
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

ibrother

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ibo
Cihazım
RN10PRO
Konular
23
Ekran görünüyor ise otg den mause bağlayın yapın. Twrp yüklü ise twrp ye girip pc ye bağlayın. Fastboot dan sıfırlama oluyor mu bilmiyorum araştırmak lazım

dogansun

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Doğan
Cihazım
Ruby
Konular
7
Telefondaki Mi ve Google hesaplarını ayarlardan kaldırıp o şekilde sıfırlamak lazım. Aksi taktirde telefon ROM atarak veya Recovery ile sıfırlanırsa ilk kurulumda yine eskiden var olan hesap şifrenizi girmenizi isteyecek (ekran kilidi değil). Cihazda açık olan Mi ve Google hesaplarını ayarlarda hesaplar kısmından kaldırın öyle sıfırlayın. Fakat bu nasıl yapılır bilemedim dokunmatik çalışmıyorsa. USB OTG Mouse gibi bir şey lazım olabilir.

Üst Alt