Soru Ekranda Sarı Leke

BlackEagle03

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ege
Cihazım
mi a2 lite
Konular
6
Cihazım 5-6 aylık ve bu süre içinde herhangi bir darbe veya sıvı temasına maruz kalmadı. Aşırı ısınma da yaşamadı. Fakat ekranın sağ üst köşesinde sarı leke oluştu ve sanırım daha da büyüyecek. Anladığım kadarıyla servisten başka çare görünmüyor ama bu lekenin oluşma sebebi ne olabilir? Benzerini yaşayan var mı?

kadabra85

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alper
Cihazım
A2 lite
Konular
0
Ekranda saatin yanında minik bir sarı leke başlaması sonrası şarjım yarı yarıya düştü servise versem ne yapar sizce? Kaç günde gelir Delta Garanti

Oyla:

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Bundan önce kullandığım GM Discovery cihazda da aynı kalıcı sarı lekeler oluşmuştu. Servis ekranı değiştirmişti. Şimdi bunda da olunca bende mi bir anormallik var yoksa tesadüf mü diye düşünüp görüşlerinizi almak istedim. (cihazları çok temiz kullanırım bir çizik bile olmaz üzerlerinde. o yüzden çok anlamlandıramıyorum bu durumu)
Gm5plus cihazımın 3 kere, lgg2de cihazımın iki kere ekranında sarı lekeler oluştu servis ücretsiz değişim yaptı. Isınma kaynaklı olabiliyor ama en büyük etken panel kalitesi. Yıllardır çözemediler orası ayrı muamma

Oyla:

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
Gm5plus cihazımın 3 kere, lgg2de cihazımın iki kere ekranında sarı lekeler oluştu servis ücretsiz değişim yaptı. Isınma kaynaklı olabiliyor ama en büyük etken panel kalitesi. Yıllardır çözemediler orası ayrı muamma
Benim gm5 plus u değiştirmemişlerdi 480 tl para istediler. Neymiş telefonda çizik varmış kullanıcı hatası diyip geri yolladılar.

Oyla:

C.A.

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
C.A.
Cihazım
Xiaomi mi a2
Konular
9
Delta servise gönderip netice/cevap alan var mı ? Bendeki de delta duruma göre aklımızda olsun

Oyla:

BlackEagle03

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ege
Cihazım
mi a2 lite
Konular
6
İlk yazdığımdan bu yana sarı leke köşede bir boyuta geldi ve şu an stabil duruyor gibi. delta servis olduğu için göndermekte tereddüt yaşıyorum. daha ilerleme olmazsa göndermeyeceğim büyük ihtimalle ama bu tecrübeyi delta servisle yaşayan varsa bir fikir almış oluruz.

Oyla:
Üst Alt