Yardım Ekranda çıkan cizgiler

F4ryX

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Anıl
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
10
Kurban Bayramı'ndan yaklaşık 1-2 gün önce aldım cihazımı sıfır olarak 1 defa düşürdüm ama dusureli 1-2 hafta oldu belkide daha fazla görünürde donanımsal olarak birşey yok kullanımda birşey yok laminante dustuydu zaten evde ama dün akşam kendiliginden çizgiler belirmeye başladı telefon kilitli haldeyken telefonu parmak iziyle açtığımda bir anlık ekranda çizgiler oluşuyor çok kısa bir süreliğine yani sayilmayacak bir süre o kadar kısa bir süreliğine yani (yerleri her seferinde farklı oluyor ve telefonu kapatıp açtığımda sorun çözüldü dün akşam ama yaklaşık 1-2 saat önce yine başladı yine kapatıp açtım şuan birşey yok kullanimima falan engel olduğu yok dikkatimi çektiği için sordum zaten bir anlık birşey
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Kurban Bayramı'ndan yaklaşık 1-2 gün önce aldım cihazımı sıfır olarak 1 defa düşürdüm ama dusureli 1-2 hafta oldu belkide daha fazla görünürde donanımsal olarak birşey yok kullanımda birşey yok laminante dustuydu zaten evde ama dün akşam kendiliginden çizgiler belirmeye başladı telefon kilitli haldeyken telefonu parmak iziyle açtığımda bir anlık ekranda çizgiler oluşuyor çok kısa bir süreliğine yani sayilmayacak bir süre o kadar kısa bir süreliğine yani (yerleri her seferinde farklı oluyor ve telefonu kapatıp açtığımda sorun çözüldü dün akşam ama yaklaşık 1-2 saat önce yine başladı yine kapatıp açtım şuan birşey yok kullanimima falan engel olduğu yok dikkatimi çektiği için sordum zaten bir anlık birşey
Son olarak birde şey var miui 12 geçtiğim akşam başladı

Son düzenleme:

F4ryX

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Anıl
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
10
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Son olarak birde şey var miui 12 geçtiğim akşam başladı
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Oyla:

aktan1453

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Konular
15
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
hocam benim gördüğüm kadarıyla donanımsal bir sorun gibi gözükmüyor daha çok yazılım gibi ki sizde yazmışsınız kilit ekranında tek varsa eğer yaptığınız sürüm güncellemesinden kaynaklı olduğunu düşünüyorum yapabilirseniz farklı bir rom deneyip ona göre durumu değerlendirebiliriz

Oyla:
Üst Alt