Yardım Ekranda Bir Önceki menünün soluk bir şekilde kalması

enversusme

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Enver
Cihazım
pocophone f1
Konular
1
Arkadaşlar selam. 2 seneye yakın pocophone f1 kullanıyorum. Mesela program açıyorum, programı kapatmadan ana ekrana dönüyorum başka bir programı açtığımda koyu renk olan yerlerde o önceki program görünüyor sanki telefonun ekranına yapışmış gibi gitmiyor. Daha sonra yine başka program açıyorum yine gözüküyor. umarım anlatabiliyorum. telefonun ekranı saydam gibi arkada önceki programın önizlemesi görünüyor. Yazılımsal mı donanımsal mı? Garantiye göndermem gerekiyormu?

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Arkadaşlar selam. 2 seneye yakın pocophone f1 kullanıyorum. Mesela program açıyorum, programı kapatmadan ana ekrana dönüyorum başka bir programı açtığımda koyu renk olan yerlerde o önceki program görünüyor sanki telefonun ekranına yapışmış gibi gitmiyor. Daha sonra yine başka program açıyorum yine gözüküyor. umarım anlatabiliyorum. telefonun ekranı saydam gibi arkada önceki programın önizlemesi görünüyor. Yazılımsal mı donanımsal mı? Garantiye göndermem gerekiyormu?
Donanımsal ve o bahsettiğiniz şeyin adı ghost screen yani hayalet ekran. Garantiye göndermeniz gerekir sizin yapacağınız bir şey yok.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ekranı 5dk kapalı tuttuğunuz da gider ama ekranı açınca artık hangi ekranda uzun süre durursaniz o ekran kalır tekrar kapayana kadar. Bende de var ve gittikçe artıyor garantiye yollayacağım:)

Son düzenleme:
Oyla:

USLU.A

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 8
Konular
1
Ayarlar-Ekran-Renk uyumu kısmından soğuk seçeneğini seçiniz. Bende bu şekilde halloldu bu sorun.

Oyla:
Üst Alt