Çözüldü Ekranda Bildirim İçeriği Gösterme Sorunu

ufuk_e30

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ufuk
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 12.0.1
Telefon Modeli
Note 10 Lite
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Herkese selamlar. Mi Note 10 Lite ile aranıza yeni katıldım. Bildirimler bölümünden Watsapp/Mesajlar bildirimlerine girdiğimde "Kilit Ekranında Bildirim İçeriği Göster" seçeneği pasif olarak duruyor. Bu seçeneği değiştiremiyorum. Böyle olunca mesaj geldiğinde ekranda mesajın içeriği de gözüküyor. Halbuki kimden geldiğini göreyim fakat içeriğini görmeyim istiyorum. Deneme yanılma yoluyla diğer ayarları kapatarak o seçeneği aktif etmeye çalıştım olmadı. Fabrika ayarlarına döndüm olmadı. Hard Reset attım yine olmadı. Konu ile ilgili destek olabilecek varsa çok sevinirim.

Saygılar.

ahmyldz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
0
Herkese selamlar. Mi Note 10 Lite ile aranıza yeni katıldım. Bildirimler bölümünden Watsapp/Mesajlar bildirimlerine girdiğimde "Kilit Ekranında Bildirim İçeriği Göster" seçeneği pasif olarak duruyor. Bu seçeneği değiştiremiyorum. Böyle olunca mesaj geldiğinde ekranda mesajın içeriği de gözüküyor. Halbuki kimden geldiğini göreyim fakat içeriğini görmeyim istiyorum. Deneme yanılma yoluyla diğer ayarları kapatarak o seçeneği aktif etmeye çalıştım olmadı. Fabrika ayarlarına döndüm olmadı. Hard Reset attım yine olmadı. Konu ile ilgili destek olabilecek varsa çok sevinirim.

Saygılar.
selam
bunu dener misiniz,
ayarlar-bildirimler-kilit ekranı bildirimleri-içeriği değiştir

Oyla:

ufuk_e30

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ufuk
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
selam
bunu dener misiniz,
ayarlar-bildirimler-kilit ekranı bildirimleri-içeriği değiştir

sizin dediğiniz bölümde içeriği değiştir diye bir şey yok. Bildirim içeriğini göster yada bildirim gösterme var.

Oyla:

webnettin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali
Cihazım
Redmi Note 10s
Meslek
Bilgi işlem uzmanı
Konular
9
Ayni sorun bende de mevcut. Acaba cozumu nedir?

Oyla:

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
436
Bildirim gelmeyen uygulama simgesine uzun basın, uygulama bilgileri kısmına gelin, orada otomatik başlat aktif olsun, hemen altında izinler kısmına tıklayın, oradaki ayarları istediğiniz şekilde değiştirin ve geri gelin, bildirimler kısmına tıklayın ve oradaki seçenekleri açık hale getirin. Geri gelin ve pil tasarrufu seçeneğini tıklayın, üstte kısıtlama yok diyerek işlemi bitirin. Bu işlemler sonrasında o uygulama için bildirimler gelir normalde. Ben bu şekilde çözdüm. Deneyin isterseniz.

Oyla:

webnettin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali
Cihazım
Redmi Note 10s
Meslek
Bilgi işlem uzmanı
Konular
9
Hocam onlarla alakasi yokmus. Ekran kilidi, sifresi yada parmak izi olusturuldugunda sorun cozuluyor. Deneme yanilma yontemiyle biraz once cozmus oldum..

Oyla: Çözüm

ogvzoztvrk

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Oğuz Öztürk
Cihazım
MI 9
Konular
0
Hocam onlarla alakasi yokmus. Ekran kilidi, sifresi yada parmak izi olusturuldugunda sorun cozuluyor. Deneme yanilma yontemiyle biraz once cozmus oldum..
Allah razı olsun kardeşim aylardır çözmeye çalışıyordum bulamamıştım.

Oyla:

ufuk_e30

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ufuk
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kardeşim tuttuğun altın olsun. Nasıl bir dertten kurtardın bilemezsin :) İşin gücün rast gelsin.

Oyla:
Üst Alt