Soru Ekran yansıtma, kablosuz ekran

Esen71

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi 5s
Konular
8
Önceki romlarda üst çubukta ekran yansıtma diye bir şey vardı. Buradan görüntüyü televizyona veriyordum.
MIUI 10 global kararlı sürümde o düğme kaybolmuş. Aradım ve ayarlar içinde Kablosuz Ekran diye bir şey buldum. Aynı işi yapıyor.
Soru şu: Kablosuz ekranı üst çubuğa taşımak mümkün mü veya bir tıkla daha kolay nasıl açabilirim?

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Önceki romlarda üst çubukta ekran yansıtma diye bir şey vardı. Buradan görüntüyü televizyona veriyordum.
MIUI 10 global kararlı sürümde o düğme kaybolmuş. Aradım ve ayarlar içinde Kablosuz Ekran diye bir şey buldum. Aynı işi yapıyor.
Soru şu: Kablosuz ekranı üst çubuğa taşımak mümkün mü veya bir tıkla daha kolay nasıl açabilirim?
Maalesef böyle bir çözüm duymadım. Belki activity ekranlarını kısayol ile masaüstüne çıkarabilecek uygulamalar kullanarak yapılabilir. Ben de çok kullanıyorum, bir bakayım.

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Maalesef böyle bir çözüm duymadım. Belki activity ekranlarını kısayol ile masaüstüne çıkarabilecek uygulamalar kullanarak yapılabilir. Ben de çok kullanıyorum, bir bakayım.

Evet çözümü buldum. Activity Launcher ve Quick Shortcut Maker adlı uygulamalar ile masaüstüne kısayol eklenebiliyor. Ancak Mix 2'de masaüstüne herhangi bir kısayol yapamıyorum, sanırım birşeyler ile uğraşırken bu izinleri iptal etmişim. Öncelikle o sorunu halletmem gerekiyor. Redmi Note 3 Pro'da sorunsuz ekledi.

Bununla ilgili bir videolu anlatım yapacağım. Sizi biraz daha bekleteceğim

Oyla:

Esen71

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi 5s