Soru ekran süresi

Kadir Kılıf

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir Kılıf
Cihazım
mi11t
Meslek
Öğrenci
Konular
71
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
12.5.9
Telefon Modeli
mi11t
Bootloader Kilidi
Kapalı
hocam ben bu telefonu (mi11t) anlamadım çünkü telefonun şarjı bir gün gidiyor ama şöyle ki kullansanız da bir gün gidiyor kullanmasanız da. Yani yüzde yüz şarjla uyandınız akşam olduğunda isterseniz 9 saat ekran süresi alın isterseniz 4 saat alın yine de şarjı bitiyor. kullanınca böyle dokuz on saatleri verebiliyor ama kullanmazsan da dört saate gelince fişi çekebiliyor. neden böyle anlamadım ve ekranı 60hz kullanmama rağmen çok fazla pil harcıyor. 5000mah bataryanın 2 binini ekran tüketmiş
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

bedirhan yılmaz 🇹🇷

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
bedirhan
Cihazım
redmi 9T (lime)
Konular
1
hocam ben bu telefonu (mi11t) anlamadım çünkü telefonun şarjı bir gün gidiyor ama şöyle ki kullansanız da bir gün gidiyor kullanmasanız da. Yani yüzde yüz şarjla uyandınız akşam olduğunda isterseniz 9 saat ekran süresi alın isterseniz 4 saat alın yine de şarjı bitiyor. kullanınca böyle dokuz on saatleri verebiliyor ama kullanmazsan da dört saate gelince fişi çekebiliyor. neden böyle anlamadım ve ekranı 60hz kullanmama rağmen çok fazla pil harcıyor. 5000mah bataryanın 2 binini ekran tüketmiş
Geçmiş olsun fakat anlayamadım, sorun şarjınızın hızlı gitmesimi? Eğer hızlı gidiyor ve ısınıyor ise cihazınızı sıfırlayabilir yada cihazı korumak amaçlı kaspersky antivirüs ile derin tarama yapabilirsiniz :) ben buradayım yardımcı olacagim.

Oyla:

KinZhuLL

🇹🇷
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
12S Ultra
Konular
7
Hahahaha hocam bence sizinki psikolojik çünkü şöyle bir durum yaşıyorum;
Çalıştığım zaman telefona ara sıra bakabiliyorken izin gününde sürekli bakıyorum iş yerinde 8 saat kalıyorum şarj eve yetismiyor izinde şarjdan sabah çıkarıyorum akşama kadar %30 kalmış oluyor clap~~clap~~

Oyla:

bedirhan yılmaz 🇹🇷

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
bedirhan
Cihazım
redmi 9T (lime)
Konular
1
Hahahaha hocam bence sizinki psikolojik çünkü şöyle bir durum yaşıyorum;
Çalıştığım zaman telefona ara sıra bakabiliyorken izin gününde sürekli bakıyorum iş yerinde 8 saat kalıyorum şarj eve yetismiyor izinde şarjdan sabah çıkarıyorum akşama kadar %30 kalmış oluyor clap~~clap~~
Psikolojik bir sorun mu :D hahaha

Oyla:
Üst Alt