Soru Ekran sararma sorunu

fatihpc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih KARAOK
Cihazım
Lumia 640 XL
Konular
5
arkadaşlar yaklaşık 6 aylık cihazımda sol üst kenar tarafı ekranda sararma oluştu. Sizde de böyle bir problem var mı acaba? Ne yapmamı önerirsiniz.

SercanZyn

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan ÖZYÜN
Cihazım
Mİ 5 PRO
Meslek
ELEKTRİK VE ELEKTRONİK
Konular
11
arkadaşlar yaklaşık 6 aylık cihazımda sol üst kenar tarafı ekranda sararma oluştu. Sizde de böyle bir problem var mı acaba? Ne yapmamı önerirsiniz.
lg ekranlarda bu sorun yasanıyor ghost screen de oluyor elden alıyorsanız cihazı ekranın ney olduguna bakın oyle almanızı oneririm en iyi ekran sharp diyebilirim
[doublepost=1529258723,1529258661][/doublepost]yapabileceginiz birşey yok ekranı uzun sure acık tutmayın ve telefonu aşırı ısındırmayın gunes altında bırakmayın parlaklıgı en sonra kullanmayın bu dediklerim lg ve lg gibi sorunlu ekranlar icin tabiki

Oyla:

fatihpc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih KARAOK
Cihazım
Lumia 640 XL
Konular
5
aslında sorun ısınmadan kaynaklı. hızlı şarzda şarz etmiyorum artık. yinede ısınıyor ama eskisi gibi değil. Garanti ile ilgili ne yapabilirim. Değişirler mi sizce

Oyla:

TheRosguest

Uzman Üye
Kıdemli Üye
Emekli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eymen
Cihazım
Mi max2
Meslek
Öğrenci
Konular
11
aslında sorun ısınmadan kaynaklı. hızlı şarzda şarz etmiyorum artık. yinede ısınıyor ama eskisi gibi değil. Garanti ile ilgili ne yapabilirim. Değişirler mi sizce
Ekran sararması fabrika hatasına giriyor, ekranı değistiriyorlar diye biliyorum ama emin değilim isterseniz siz garantiyr bir sorun...

Oyla:

SercanZyn

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan ÖZYÜN
Cihazım
Mİ 5 PRO
Meslek
ELEKTRİK VE ELEKTRONİK
Konular
11
evet degisim istiyorum deyin degistirmeleri gerekli kullanıcı hatası degil

Oyla:

Haritaci41

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ÖZEN
Cihazım
Mi max 2
Konular
4
Arkadaşlar aradım ama bulamadım. En uygun konu budur diye buraya yazmak istedim.

Benim cihazda şöyle bir sorun var ekranda ;

Ekran parlaklığı auto da veya manuel de olsa bile en parlaga aldığımda dahi ekran tam verimli değil gibi geliyor bana . Ve en acayip olanı da ekran parlaklığı ni full yaptığımda dahi arada ekran hafif daha karanlık oluyor ve sonra baya baya parlak oluyor oh ne diyorum. Sonra tekrar hafif kararıyor m (kararmadan kastın parlaklığı sanki azaltiyorim gibi oluyor) bu kendi kendine nasıl oluyor ? Acaba bı yerler de ayar mi var ki? Çok rahatsız etmeye başladı beni bu sorun

Oyla:
Üst Alt