Soru Ekran parlaklığı sorunu

Bilgehannn

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bilgehan
Cihazım
Mi a3
Konular
1
Ekran parlaklığını otomatik olarak seçmediğim halde ekranı kilitleyip tekrar açtığımda ekran parlaklığında değişiklik oluyo özellikle parmak iziyle açtığımda. Yazılımsal bi sorun mu bu acaba

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100
Kilit ekranında ve hdr videolarda parlaklıl ayarı sistem tarafından ayarlanıyor, yani sizin ayarlarınız geçerli olmuyor. Tabi sorun sadece kilit ekranındaysa, eğer kilidi açtıktan sonrada ayarladığınızdan farklı bir parlaklık seviyesine geliyorsa ozaman dediğiniz gibi bir sorun olabilir.

Oyla:

Bilgehannn

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bilgehan
Cihazım
Mi a3
Konular
1
Kilit ekranında ve hdr videolarda parlaklıl ayarı sistem tarafından ayarlanıyor, yani sizin ayarlarınız geçerli olmuyor. Tabi sorun sadece kilit ekranındaysa, eğer kilidi açtıktan sonrada ayarladığınızdan farklı bir parlaklık seviyesine geliyorsa ozaman dediğiniz gibi bir sorun olabilir.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Evet kilidi açtıktan sonra da sorun devam ediyo bi de bu sorun gariptir ki sadece ekranın parmak iziyle açılmasında meydana geliyo pin yada şifreyle açıldığında böle bi sorun yok

Oyla:

addidas_85

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Best
Cihazım
Note 4 SD 32
Konular
0
Stok rom mu yüklü telefonda yoksa custom mı rom mu var? XDA da bir kişi daha bu sorundan bahsetmişti, kernel atarak çözmüştü galiba.

Oyla:

Bilgehannn

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bilgehan
Cihazım
Mi a3
Konular
1
Stok rom mu yüklü telefonda yoksa custom mı rom mu var? XDA da bir kişi daha bu sorundan bahsetmişti, kernel atarak çözmüştü galiba.
Ben pek konuya hakim değilim ama roomdan kastınız arayüzse POCO yu kullanıyorum saf androide geçince de aynı sorun oluyor

Oyla:

addidas_85

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Best
Cihazım
Note 4 SD 32
Konular
0
Hocam MIUI mi yüklü yoksa stock Android mi yüklü?

Oyla:

addidas_85

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Best
Cihazım
Note 4 SD 32
Konular
0
Hocam kernel yükleyerek düzelebilir, bit kerneli öneririm