Yardım Ekran parlakligi sorunu

simply

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
KADİR
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
1
Merhaba redmi note 5 64gb modelini aldim.Ekran parlakligi tam orta seviyedeyken parlaklik degeri bana az geldi.Daha onceden Redmi note 4 kullaniyodum ayni seviyede parlaklik daha yuksekti.Kameraya girip resim cektigimde kamera uygulamasi icinden cektigim resime tikladigimda parlaklik olmasi gereken yukselige geliyor fakat ana menuye gecince parlaklik dusuyor.Otomatik parlaklik kapali durumda kullaniyorum.Ayni sorunu yasayan kimse var mi yardimlarinizi bekliyorum.

JohnSmith96

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mido
Konular
10
Hocam kameraya girdiğinizde sistem otomatik olarak parlaklığı full yapıyor, siz çıkınca tekrar normale dönüyor. Anormal bir durum yok.

Oyla:

simply

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
KADİR
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
1
Cevabiniz icin tesekkur ederim dikkatimi ceken orta ayarda iken redmi note 4 cok iyi aydinlatiyodu redmi.note 5 ise orta ayarda az aydinlatiyor yazilimla alakali mi acaba

Oyla:

JohnSmith96

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mido
Konular
10
Cevabiniz icin tesekkur ederim dikkatimi ceken orta ayarda iken redmi note 4 cok iyi aydinlatiyodu redmi.note 5 ise orta ayarda az aydinlatiyor yazilimla alakali mi acaba

Yazılımla da alakalı olabilir, donanımla da .Kesin bir sey soyleyemeyiz hocam.

Oyla:

demirhanunlu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Demirhan
Cihazım
Mi 6
Konular
14
Redmi note 4 kullanmadım bilemeyeceğim ama note 5 te ortanın altında yani %40 civarında kullanıyorum benim için gayet yeterli.

Redmi Note 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

tharex61

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Osman
Cihazım
redmi note 5
Konular
2
redmi note 5 kullanmaktayim 2.5 haftalik telefon 64/4 global ve kararli surum. bazi sorunlari var hepsi içn konu acmak biraz abes olur diye açilmiş bazı konulara katki yapmaktayim. telefon beni biraz biraz pişman etmekte. aldigimda ekran parlakligi cok vasattti. vunduz acik havada ise yani dikkatli bakman gerekiyor son parlaklikta. son guncellemede bunu hallettiler sukur ama otomatik parlaklik isigi en asgaride tutarak yine cileli durum usguruyir zaten sensor ortam isigini gec algilayip gec mudahale ediyor birde en dusuk oranda tutmaya calisiyor falan. kamera uygulamasinda ekran parlaklivi aktif olmasina ragmen hic ekran parlakligi artmiyor hic.

Oyla:
Üst Alt