Soru Ekran koruyucu ve kılıf?

g_almar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi6
Konular
20
Arkadaslar merhaba. Telefonun camini full kapayacak bir nano glass koruyucu ve zarifligini bozmayacak kilif ariyorum. Kullanan arkadaslardan onerisi olan varsa cok memnun kalirim.

Pochemuchka

Deneyimsiz Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
pochemuchka
Cihazım
Xiaomi MI 6
Konular
8

cam temperli olmadığı için uygulanması daha zor bir telefoncudan yardım almanızı tavsiye ederim

Oyla:

g_almar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi6
Konular
20
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

cam temperli olmadığı için uygulanması daha zor bir telefoncudan yardım almanızı tavsiye ederim
Kullaniyosunuz di mi hocam bu urunleri. Bazilari oturmuyo falan demis ama

Oyla:

Pochemuchka

Deneyimsiz Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
pochemuchka
Cihazım
Xiaomi MI 6
Konular
8
Kullaniyosunuz di mi hocam bu urunleri. Bazilari oturmuyo falan demis ama
Evet hocam aldığımdan beri bu ürünlerle kullanıyorum kılıf tam oturuyor hissiyatı oldukça iyi yanda hava delikleri var sıcaklığı dışarı vermesi için, nano camda(aslında jelatin) çizimelere karşı oldukça iyi ama düşünce ne olur kestiremiyorum fakat bunun dışında piyasada telefona uyumlu cam yok

Oyla:

gentleman

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ramazan
Cihazım
Mi MAX 2
Konular
0
Pochemuchka, telefonunuzun yakım çekim fotoğraflarını paylaşabilir misiniz burada? Görünüşüne göre ben de bu ekran koruyucudan alayım.

Oyla:

Pochemuchka

Deneyimsiz Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
pochemuchka
Cihazım
Xiaomi MI 6
Konular
8
Pochemuchka, telefonunuzun yakım çekim fotoğraflarını paylaşabilir misiniz burada? Görünüşüne göre ben de bu ekran koruyucudan alayım.
Hocam şuan kullanabileceğim başka bir telefon mevcut değil ama telefonun üstünde gelen koruyucu jelatin gibi düşünebilirsiniz

Oyla:

yaln_1234

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi5
Konular
5
Bu telefonlarda zaten Gorilla Glass 4 cam teknolojisi var Neden cam kullandıklarını bir türlü aklım almıyor Extreme bir durum olmadığı sürece bu telefonun ekranı çizilmez ekran zaten kavisli Sen cam koyduğunda telefonun yağ gibi akan ekran hissiyat kalitesini yok ediyosun artı çirkin bir görüntü oluşuyor ve telefon kalınlaşıyor Ben kaç aydır kullanıyorum camsız en ufak problemi yok arka kapak için Tamam koruyucu silikon kullanılmalı ama ekrana koruyucu adı aldında satılan iki kuruşluk şeylerden taktırmayın emin olun o telefonun ekranı o camdan çok daha sağlam

Oyla:

g_almar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi6
Konular
20
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu telefonlarda zaten Gorilla Glass 4 cam teknolojisi var Neden cam kullandıklarını bir türlü aklım almıyor Extreme bir durum olmadığı sürece bu telefonun ekranı çizilmez ekran zaten kavisli Sen cam koyduğunda telefonun yağ gibi akan ekran hissiyat kalitesini yok ediyosun artı çirkin bir görüntü oluşuyor ve telefon kalınlaşıyor Ben kaç aydır kullanıyorum camsız en ufak problemi yok arka kapak için Tamam koruyucu silikon kullanılmalı ama ekrana koruyucu adı aldında satılan iki kuruşluk şeylerden taktırmayın emin olun o telefonun ekranı o camdan çok daha sağlam
Hocam ekran cizilse geri donusu yok. Bu jelatin cizilse bile 3-5 kurus daha verip degistirebiliriz.

Oyla:

Cihat_.

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Cihat
Cihazım
mi6
Konular
0
benim merak ettiğim ne kadar sağlam bu telefonun camı youtube da falanda video bulamadım, ekran koruyucu hiç kullanmamayı düşünüyorum

Oyla:

archeuscaine

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
suat
Cihazım
mi 6
Konular
22
valla ben dün gece gittigidiyordan indirimle 128 gb seramik modelini 1950 tl ye aldım bakalım pazartesi elime geçer yanlız sizin gibi ekranına bişey takmadan kullanmam mümkün değil gözüme uyku girmez en ufak bir çizik görsem :D

bundan önce hep android telefon kullandım en son Xperia Z3 telefon vardı satıp İphone 6s almıştım dün iphone telefonu başka birine sattım adam bile şaşırdı 2 senelik telefonda tek bir tane çizik yok sen bu telefonu tamir ettirmişsindir felan diyor

ben telefona eğer bulabilirsem şu linkteki body armor denen şeyden taktırmak istiyorum hem çok kaba bir şey değil galiba hemde koruyucu bir şeye genziyor ama 30 tl az para değil 3 5 tane alıp denesen yapılır ama olmazsada 150 200 tl çöp olur o yüzden şimdilik ekranı tam kaplamıyor denilen nano ekran koruyucudan aldım gelsin onunla biraz idare ederim aliexperesten şu ürünüde sipariş ettim çok olumlu yorum almış telefonun önüne bir tane daha ekran camı takıyormuşsun gibi bir şey hani çok kaba dururmu bilmiyorum ama bakıcaz yeterki çizilmesin en son aşamada bu body cover denen şeyi yapacak bi telefoncu bulursam onunla idare ederim

Oyla:
Üst Alt