Çözüldü Ekran koruyucu uyar mı

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
150
Merhaba forum üyeleri öncelikle.Ben normalde haylou ls 05 saati için kırılmaz cam aldım sonra kararımı değiştirip Xiaomi imilab kw66 saatini aldım.Sorun şurdan ikinin ekran boyutları aynı bilgilere göre ama İmilabın ekranı Mi band5 gibi ekranın siyah ile kasa kısmına bağlantı kısmı kavisli.Sizce cam uyar mı?

Çözüm
Evet kral imilab kw66 alıyorsanınz uyuyor sadece ekranın görünmeyen kısımlarında(siyah kenarda)hava kaldı oda kavisli olmasından.Ama size tavsiyem yeni modeli mibro air yada honor band6 almanız.Ben beğenmedim iade ettim band5 aldım

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
150
Evet kral imilab kw66 alıyorsanınz uyuyor sadece ekranın görünmeyen kısımlarında(siyah kenarda)hava kaldı oda kavisli olmasından.Ama size tavsiyem yeni modeli mibro air yada honor band6 almanız.Ben beğenmedim iade ettim band5 aldım

Oyla: Çözüm

Maksim Gorki

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Steinbeck
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Konular
47
Hocam, üründen memnun musunuz? imilab KW66'dan yani? Tasarımı çok hoşuma gitti, almayı düşünüyorum ama kararsız kaldım.

Oyla:

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
150
Merhaba üründe pek beklentiler olmasın adım sayar,kalp ölçer,uyku ölçümleri muhteşem doğru.Ama dışarda parlaklık konusunda hiç başarılı değil görünmüyor ama saat arayüzler güzeldi.Bende her şey açık 5 gün gitti onun için tavsiye etmem.Dediğim gibi honor band 6 yada band 5 alin
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ben bir kere alicam dersenin honor band 6 Aliexpress ten alın miss gibi

Oyla:

Maksim Gorki

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Steinbeck
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Konular
47
Tasarımı hoşuma gitti açıkçası hocam. Sürekli uyku, kalp nabzı, adımsayar kullanacağımı sanmıyorum. Teşekkür ederim yorumunuz için.
Merhaba üründe pek beklentiler olmasın adım sayar,kalp ölçer,uyku ölçümleri muhteşem doğru.Ama dışarda parlaklık konusunda hiç başarılı değil görünmüyor ama saat arayüzler güzeldi.Bende her şey açık 5 gün gitti onun için tavsiye etmem.Dediğim gibi honor band 6 yada band 5 alin
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ben bir kere alicam dersenin honor band 6 Aliexpress ten alın miss gibi

Oyla:

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro