Soru Ekran Koruyucu tavsiyesi.

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Merhaba, mi note 10 telefonu aldım. Ekran koruyucu tavsiyesi olan varmı? Lensun önerilmiş fakat bir çok kişi yanlardan kalktığını yazmış.

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Merhaba, mi note 10 telefonu aldım. Ekran koruyucu tavsiyesi olan varmı? Lensun önerilmiş fakat bir çok kişi yanlardan kalktığını yazmış.
Zore marka nano can kullanıyorum, telefon kavisli olmasına rağmen güzel kapatıyor. Kenarları siyah olandan almayın çok çirkin duruyor.

Oyla:

bkrcan06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bekir Can
Cihazım
Mi note 10 lite
Konular
14
Hocam lensun kullanıyorum arkalı önlü kendim taktım hatta 1 ay oldu yaklaşık bi sıkıntı yok tavsiye ederim

Oyla:

smugglers

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
oğuzhan
Cihazım
HTC 10
Konular
0
ben de lensun sipariş ettim, genel sıkıntı kavislerden dolayı kenarlardan zamanla kalkma. ama lensun ve gor marka koruyucularda bu sorun olmadığı soylenıyor. gor markasının note 10 için olanını bulamayan varsa p30 pro ıcın olanı alabılır, birebir aynı imiş.

Oyla:

iskenderkebap

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
mi note 10 pro
Konular
17
Hocam lensun kullanıyorum arkalı önlü kendim taktım hatta 1 ay oldu yaklaşık bi sıkıntı yok tavsiye ederim
Hocam ben de lensun kullaniyorum da sadece ön için.Arkada nasıl ?telefon ekstra ısınmasına sebep oluyor mu ve yanları koruyor mu o?Bir de ozelden link alabilir miyim?

Oyla:

bkrcan06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bekir Can
Cihazım
Mi note 10 lite
Konular
14
Hocam ben de lensun kullaniyorum da sadece ön için.Arkada nasıl ?telefon ekstra ısınmasına sebep oluyor mu ve yanları koruyor mu o?Bir de ozelden link alabilir miyim?
Hocam önu de arkası gibi yine köşeleri yanları kapatıyor kamera koruyucu da var ayrıca önden bi farkı yok diyebilirim zaten kılıfli kullanıyorum herhangi bir kalkma falan da olmadı kılıfli kullandığım halde ısınma konusunda da koruyucusuz nasılsa koruyuculuda öyle diyebilirim. Sipariş için de n11 de lensunun kendi satış yeri var teknolife store diye oradan verebilirsiniz. İyi forumlar.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

ben de lensun sipariş ettim, genel sıkıntı kavislerden dolayı kenarlardan zamanla kalkma. ama lensun ve gor marka koruyucularda bu sorun olmadığı soylenıyor. gor markasının note 10 için olanını bulamayan varsa p30 pro ıcın olanı alabılır, birebir aynı imiş.
İlk aldığımda P30 pro için olanı taktirdim taktırdığımın akşamı yanlardan açılma yaptı tavsiye etmem hocam.

Oyla:

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Gor marka sipariş ettim arkadaşlar. Herkese teşekkür ederim. Gelince uygulayıp deneyimlerimi yazarım

Oyla:
Üst Alt