Yardım ekran koruyucu film tavsiyesi

Burakhosgur

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Mi10TPro
Konular
2
arkadaslar herkese merhabalar birkaç gün önce bir ekran koruyucusu aldım ancak telefon kilidinin köşeleri kavisli oldugundan camin altına girerek hava kabarcigi oluşturdu telefonun orijinal kılıfı ile kullandiginiz ekran koruyucu varsa önerebilir misiniz?

TosunPASA

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tosun
Cihazım
Mİ 10T Pro
Meslek
Sys Support - IT
Konular
92
bizim burda mi shop vardı.. ordan hayalet ekran koruyucu ile çok kalında olsa yüzüklü kılıf aldım. bana 90 liraya mal oldu
hayalet koruyucu şu şekilde. parmak izi bırakmıyor. ama ekran renk oranında oldukça belirgin düşüş var. ufak bir miktar kenarda pixel ler kayboldu. yapıştırma hatası da olabilir.

yüzüklü kalın kılıf ı seçmemin sebebi oyun oynamam. cihazın kalınlığı oldukça belirgin kalın oldu. ama kamera vs artık direk temas etmiyor hiçbirşey ile. yani masaüstü vs koyduğunuzda kenar çıkıntılar kameraya direk teması kesiyor. buda cebinizde çantanızda oldukça fazla kabarıklık demek....

orjinal silikon şeffaf kılıf zaman içinde sarardı/kahverengileşti ve oyun oynadığım için de maalesef tutmakda sorun oluşturuyordu.

ve ekran kılıfı için bana söylenen şu: "bu koruyucu orjinal kılıf ile kullanamazsın. zaman içerisinde kenardan baskı yaparak koruyucunun kalkmasına sebeb olur"
zaten yüzüklü kılıf kullandığım için sorun değil..

kapaklı kılıflar da var hemde yüzüklü ama.. onların aç kapa kısmı hoşuma gitmedi. denk gelirse yine farklı kılıf bakacağım.. ama şuan için memnunum.. çok kalın ve kaba dursa bile...

snn53

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
mi10t
Konular
9
ekran koruyucu olarak blitzpower iyidir suan kullaniyorum nano 15₺ Kilif olarak orjinal kilifi iyidir fakat kamera korumuyor. Diger dandik silikon kiliflarda surekli kenarlardan esneme hareket ettigi icin telefonun kasasinca çizik tarzinda izler birakiyor (kullanan varsa cikarsin kilifini işikli ortamda sağina soluna baksin izleri gorecekler, o izleri kilif yapiyor kurtulmak isterseniz diş macunu ve bezle ovun veya pasta cila ile ben oyle temizledim o izleri) bu yuzden zore negro kilif aldim, hafif sert ve esneme oynama yapmiyo tam oturuyor. Oda 30₺ ye geldi. Orjinal kilifinda bu problemler yok fakat kamera açik tehlikelre '))

Üst Alt