Yardım Ekran kırpıyor mu lütfen bakın?

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
150
Forum üyeleri yeni cihaz aldım bugün ekranda videonun 30 sn sknrasinda dikkatli izler iseniz bir kirpma söz konusu videoda bu kadar belli oluyor bir anda ışık düşüyor.Otomatik parlaklık açık değil bir inceler misiniz rica etsem.Çok lazım rica ediyorum inceleyin

Son düzenleme:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Ben pek fark edemedim hocam... Tam olarak kaçıncı saniyede düşüyor? Arada uzun süre ekrana dokunmadığınız olmuş, uykuya geçme öncesinde parlaklık bir miktar azalır. Acaba bu süreçteki ışık azalmasından mı bahsediyorsunuz?

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
150
Ben pek fark edemedim hocam... Tam olarak kaçıncı saniyede düşüyor? Arada uzun süre ekrana dokunmadığınız olmuş, uykuya geçme öncesinde parlaklık bir miktar azalır. Acaba bu süreçteki ışık azalmasından mı bahsediyorsunuz?
Şöyle 30.sn den sonra devam edin izlemeye hafiften bir anda karanlık oluyor videoda açılıyor sonra.Kirpma görüyorum ben ama şimdi cihazı yeniden başlattım böyle bir soruna karşılaşmadım.Vide olduğu için göz ile aeasidna fark oluyo tam görünmeyebilir ama kırma olayı ışık düşüyor göz kırpması gibi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Evet uykuya geçişte azalıyor biliyorum ama bu azalma değil normal ekran süresi var göz kırpması gibi ışık düşüyor birden

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
150
Kameradan pek görünmüyor ama insan gözü ile rahat görünüyor yeniden başlattım 30 dk inceledim şuan yok

Üst Alt