Yardım ekran kırıldı içindekileri nasıl alacağım

rıdvan54

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
RIDVAN
Cihazım
Mİ9T
Konular
1
ekranım kırldı pc taktımda hiç bir şey goremiyorum iç ekran kırıldığından erişime de izin veremiyorum burda bir kaç video izledim ama olmadı bir şey yapamamdım telefonumda da şifre var bir yardımcı olurmusunuz sırası ile hangi işlemler yapılmalı hangi video da anlarız daha net teşekkürler....

euonur

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
onur
Cihazım
note9 pro
Konular
28
Ekran şifresi yoksa cihaza bağlayıp alabilirsin oda bi ihtimal, diğer türlü ekran değişimi olmadan aşma şansın yok.

Oyla:

Toorop

Premium Üye
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ceyhun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
4
TWRP yüklüyse tuş kombinasyonları ile kurtarma moduna geçip bilgisayara bağlayarak dosyalara erişebilirsiniz fakat yüklü Android sürümünü destekleyen TWRP olması gerekiyor, daha önce TWRP üzerinden cihazdaki dosyalara erişim sağlayabiliyorsanız sorun olacağını sanmıyorum. Fastbootdan yedekleme yapılmıyor, daha önce bu bilgisayarı hatırla seçeneğiyle adb erişimi verdiyseniz ancak o şekilde adb komutları ile dosyaları çekebilirsiniz, onun dışında da aklıma birşey gelmiyor. Adb erişimi varsa ekran kilidi olması önemli değil, sim şifrenizi bile girmeden işlem yapabilirsiniz.

Oyla:

Bibergolge

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Lg g4
Konular
10
ekranım kırldı pc taktımda hiç bir şey goremiyorum iç ekran kırıldığından erişime de izin veremiyorum burda bir kaç video izledim ama olmadı bir şey yapamamdım telefonumda da şifre var bir yardımcı olurmusunuz sırası ile hangi işlemler yapılmalı hangi video da anlarız daha net teşekkürler....
Twrp yüklüyse bı ihtimal alabilirsiniz, twrp yüklü değilse kesinlikle sonradan yükleyemeyin, ekran kilidi olduğu için dosyalarınıza erişmek için yine şifre isteyecektir, ayrıca cihazın brick olma ihtimalide vardır. Ekran şifresinin tahmini konumunu biliyorsaniz otg ile cihaza mouse bağlayıp deneyebilirsiniz

Oyla:
Üst Alt