Yardım Ekran Kilitlenme Sorunu

smhtpz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
semih
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Konular
4
MIUI 11 kullanıyorum. Telefonu kullanırken ekran kilitleniyor. Bazen 2-3 dk'da bir, bazen 10-15 dk'da. Kilitlenme ardından daha önce gelen mesajların bildirimleri de tekrarlanıyor. Yani sistem baştan başlıyor gibi. Kilitlenme sonrası kilit ekranı görünüyor. Yani ekran açık oluyor, kilit kapalı. Sebebi hakkında bilgisi olan ya da bu durumu yaşayan var mı?

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ercankhvc

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ercan
Cihazım
Redmi 6A
Konular
24
Evet ben de aynı telefonu kullanıp yaşıyorum. Kasma sorunu yaşıyor musun peki? 11.0.2.0 dan sonra olmaya başladı.

Oyla:

smhtpz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
semih
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Konular
4
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet ben de aynı telefonu kullanıp yaşıyorum. Kasma sorunu yaşıyor musun peki? 11.0.2.0 dan sonra olmaya başladı.
Kasma çok yüksek düzeyde karşılaşmadım, yani aşırı artışla şimdilik karşılaşmadım. Kilitlenme öncesinde kasma oluyor birkaç saniye, sonra siyah ekran geliyor ve kilit ekranı. Benim de 11.0.2.0 sürümüm.

Oyla:

kingsman3342

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Sertaç
Cihazım
Note 6 Pro 32gb
Konular
0
Güncelleyiciden En son güncelleme paketini indirip kurmayı ve ardından telefonu sıfırlamayı deneyin hocam

Oyla:

Ercankhvc

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ercan
Cihazım
Redmi 6A
Konular
24
Güncelleyiciden En son güncelleme paketini indirip kurmayı ve ardından telefonu sıfırlamayı deneyin hocam
Hocam pek anlamıyorum bu işlerden yanlış söylersem kusura bakmayın da 11.0.2.0 son güncelleme değil mi zaten redmi Note 6 Proya gelen?

Oyla:

smhtpz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
semih
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Konular
4
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam sizin özelinizde söylemiyorum yanlış anlamayın ama forumdaki neredeyse her sorunun altında bu çözümü görüyorum. Telefonu sıfırlamak her durumda ilk seçenek olmamalı sanki.

Oyla:

kingsman3342

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Sertaç
Cihazım
Note 6 Pro 32gb
Konular
0
Hocam pek anlamıyorum bu işlerden yanlış söylersem kusura bakmayın da 11.0.2.0 son güncelleme değil mi zaten redmi Note 6 Proya gelen?
Evet öyle bu şekilde son sürümü tekrardan yüklüyecek
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam sizin özelinizde söylemiyorum yanlış anlamayın ama forumdaki neredeyse her sorunun altında bu çözümü görüyorum. Telefonu sıfırlamak her durumda ilk seçenek olmamalı sanki.

Hocam sürüm yükseltme sonrası oluşan sorunlar yazılımsal değilse genelde bir önceki sürümden kalan kalıntı dosyalar oluyor bu yüzden özellikle büyük güncellemelerden sonra telefonu sıfırlamak en doğrusu

Oyla:
Üst Alt