Yardım Ekran kilidinin kapanması

Onurkaya45

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
4
Arkadaşlar merhaba ben instagramda video izlerken bazen video bittikten sonra filan ekran kapanıyor bunun sebebini bilen varmı ?

Saddemonless

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
UMUT CAN
Cihazım
Xiaomi redmi
Konular
3
Ekrana temasin olmadigi icin ekran koruyucu devreye giriyordur.. suresini uzatmayi denemelisin..

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

utetik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ümit T.
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
3
Ekran uykum süresi aldığımdan beri hep 1dk ydi. Son güncellemeden sonra benimde yazı okurken falan ekran uyku moduna girmeye başladı. Süre yine aynı bir değişiklik yapmadım. Ama şimdi ne değişti bulamadım. 2 gündür son güncelleme ile gelen bazı değişiklikler varmış gibi geliyor ve kurcalıyorum ama bulamıyorum. Güncelleme detaylarına baktım bunlarla ilgili şeyler de değiller.

Oyla:

Onurkaya45

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
4
Ekran uykum süresi aldığımdan beri hep 1dk ydi. Son güncellemeden sonra benimde yazı okurken falan ekran uyku moduna girmeye başladı. Süre yine aynı bir değişiklik yapmadım. Ama şimdi ne değişti bulamadım. 2 gündür son güncelleme ile gelen bazı değişiklikler varmış gibi geliyor ve kurcalıyorum ama bulamıyorum. Güncelleme detaylarına baktım bunlarla ilgili şeyler de değiller.

Muhtemelen sensörlerde değişimler olmuştur bazı güncellemelerden böyle şeyler olması normal

Oyla:
Üst Alt