Yardım Ekran kilidini kabul etmiyor

lamelif

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Elif
Cihazım
Red mi not 5
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Bilmiyorum
Telefon Modeli
Redminot5
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhaba, telefonum parmak izini kabul etmiyordu ekran şifresini değiştirdim. Sonra şifreyi de kabul etmedi. Ardından 4 saat sonra açıldı bu sefer de şifre değişimi için eski şifreyi kabul etmedi. Mi hesabı ile şifreleri kaldırdım. Pin olarak ayarladım tekrar kabul etmedi. Telefonum 1 gündür şifre istiyor. Reset atmadan kurtarabilir miyiz yardımcı olur musunuz ?

XiaoMiu

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
188
Merhaba, telefonum parmak izini kabul etmiyordu ekran şifresini değiştirdim. Sonra şifreyi de kabul etmedi. Ardından 4 saat sonra açıldı bu sefer de şifre değişimi için eski şifreyi kabul etmedi. Mi hesabı ile şifreleri kaldırdım. Pin olarak ayarladım tekrar kabul etmedi. Telefonum 1 gündür şifre istiyor. Reset atmadan kurtarabilir miyiz yardımcı olur musunuz ?
Ancak bootloader açıksa twrp yüklüyse olur

Oyla:

lamelif

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Elif
Cihazım
Red mi not 5
Konular
1
Ancak bootloader açıksa twrp yüklüyse olur

Telefonu aldığımdan beri dediğiniz gibi bir yükleme yapmadım. Şifre doğru olduğu halde kabul etmemesi geçici bir durum mudur? Ve bir şey daha sormak istiyorum. Fabrika ayarlarına döndürdüğümde mi hesabı ile fotoğraf vs. Geri getirme gibi bir şansım var mı? Cevap verdiğiniz için teşekkür ediyorum.

Oyla:
Üst Alt