Yardım Ekran keskinleşme sorunu

agresif 4088

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erdem
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
3
Herkese iyi forumlar yaklaşık 3 aydır kullandığım redmi note 6 pro telefonumda arada bir ekran keskinleşiyor ve beni çok rahatsız ediyor ilk başta ekranda sorun var sandım ama daha sonra gün ışığında olduğunu farkettim yani yakınlık sensorüne ışık düşünce ekran keskinleşiyor (screenshot alsırsanız fotoğraf normal tabii karanlığa tekrar girince) otomatik parlaklık kapalı olduğu halde bu sensör çalışıyor bu sorunu nasıl düzeltebşlirim yardımlarınızı bekliyorum sanırım son gelen güncellemelerden oldu ilk başta böyle bir sorun hatırlamıyorum

Uzmankan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yavuz
Cihazım
Note8 pro
Konular
27
Ekran ayarlarinda kontrast ve renkler diye bi kısım var onu otomatikten standarda alırsanız değişmez sanırım

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

agresif 4088

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erdem
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ekran ayarlarinda kontrast ve renkler diye bi kısım var onu otomatikten standarda alırsanız değişmez sanırım

Olurmu bilmiyorum ama çok sarardı ekran ya
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Standart değilde yükseltilmiş yapım artık güneşi beklemek kaldı çünkü sadece güneş ışığında oluyor nasıl bişeyse teşekkür ederim bu arada
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sonunda oldu kardeşim sana ne kadar teşekkür etsem az çok sinirimi bozuyodu teşekkür ederim

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt