Soru Ekran kendi kendine hareket etmesi

ismail0100

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
İsmail
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
5
Arkadaşlar EU rom kuruluydu ve sorunsuz kullanıyordum. İlk olarak 1-2 gün önce sabah videoya benzer davrandı ama uyku halinde olduğum için emin değildim. Demin de böyle davranınca hemen farklı rom kurdum. (Burada roma laf atmıyorum bu arada magisk ile bir sürü modül de kurmuştum.)

Sebebi nedir sizce? Şu anda farklı roma geçtiğimden çözüm deneyemem ama yazmasamda içimde kalırdı.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

kerimcelik1717

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
15
Hocam benim telefonumdada ara ara oluyor telefonu kapatıp, ekranı silince gidiyor. Ama bence sorun ekranlarda. Birgün zengin olursam İphone alacam kurtulacam şu root, rom, ghostscreen, miui 11 - 12 derdinden.. Tek çözümü iphone alıp kurtulmak.
Yani ben iPhone 7 4 senelik cihazı verip sıfır Redmi Note 9Pro aldım. iPhone ise 4 sene önce 5200 TL almıştım.

Varsın o kadar para verdikten sonra sıkıntısı olmasın Apple beyin. Ayrıca ios tarafında yaşanan sıkıntılar da var. Bir gün alır kullanır iseniz görürsünüz.

Oyla:

kerimcelik1717

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
15
Telefon kılıfı ile ekran koruyucu cam aralığı çok dar. Böyle olunca bazen bir pislik bile buna sebep olabiliyor. Ben de daha önce yaşadım. 3d ekran koruyucudan normal ekran koruyucuya geçtim.

Oyla:

solanercan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ercan solan
Cihazım
note 9
Konular
5
Hadi bakalım. İstermisiniz ghost touch da olsun. Bu note 9 serisinde çıkmayan kalmadı ha. İnşallah yazılımsal bir sorundur modüller sebep olmuştur.

Oyla:

ismail0100

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
İsmail
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
5
İnşAllah o dediğiniz kir yapmıştır. Diğer türlü korkutucu bir sorun. Gerek modül, gerek virüs olsun.

Oyla:

bayir

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed ata
Cihazım
Xiaomi Mi10T
Meslek
Anestezi Teknikeri
Konular
11
Hocam benim telefonumdada ara ara oluyor telefonu kapatıp, ekranı silince gidiyor. Ama bence sorun ekranlarda. Birgün zengin olursam İphone alacam kurtulacam şu root, rom, ghostscreen, miui 11 - 12 derdinden.. Tek çözümü iphone alıp kurtulmak.

Oyla:

Sinan0956

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Note 9 pro
Meslek
Pastacı
Konular
21
Normal arada bir yapar koruyucu varsa cıkar hiçbir sıkıntı kalmaz aynısı oluyor ekran koruyucular kaynaklı Yes~~

Oyla:
Üst Alt