Yardım Ekran Kaydedici

burakvos

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
XiaomiRedmiNote
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI 12.5.2 Stock ROM
Telefon Modeli
Xiaomi Redmi Note 9 (128GB/4GB)
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Ekran Kaydedici ile bir oyuna girdiğimde ekran kaydedici kapanıyor ve game turbo kapanıyor, birsürü yolu denedim, game turboyu kapatip girdim olmadı, pil optimizasyonu kısıtlanmasını kapattım yok, ekran kaydedici ayarlarını değiştirdim birsürü youtubeden forumlardan çözüm aradım ama yok. Herhangi bir çözümü olan yardımcı olursa sevinirim

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
92
Bilmediğin bir yerden security uygulamasına güncelleme yaptıysan uyumluluk sorunu yaşıyor olabilirsin çünkü internetteki security uygulamaları hep çin rom karından portlanmiş APK olarak güncelleme yaptıysan ayarlardan security uygulamasının güncellemelerini kaldır güncelleme yapmadiysan onu bilmem

Oyla:

burakvos

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
XiaomiRedmiNote
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bilmediğin bir yerden security uygulamasına güncelleme yaptıysan uyumluluk sorunu yaşıyor olabilirsin çünkü internetteki security uygulamaları hep çin rom karından portlanmiş APK olarak güncelleme yaptıysan ayarlardan security uygulamasının güncellemelerini kaldır güncelleme yapmadiysan onu bilmem
Herhangi bir apk güncelleme yapmadım dediğini yaptım ama gene nafile, yinede sağol

Oyla:
Üst Alt