Soru Ekran Kaydederken Bulanıklaşma Sorunu

Maksim Gorki

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Steinbeck
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Konular
47
Herkese iyi geceler arkadaşlar. Telefonum Mi 9, MIUI 12 global. Önceden de oluyordu bu sorun, şimdi de devam ediyor. Ekran kaydettikten sonra WhatsApp’tan birine attığımda çamur gibi oluyor, ama bazen de hiç bozulmuyor. Bunun sebebi nedir? En son aldığım ekran kaydını buraya atıyorum, bunu WhatsApp’tan bir arkadaşa attım ama ben bile utandım, o derece kötü olmuş.

Upload ettiğimde de aynı WhatsApp gibi olmuş, hâlbuki galeride böyle değil.

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
101
Hocam malesef miui de medya code/ decode kütüphaneleri ve yapılandırmaları sıkıntılı bu nedenle çoğu uygulamada( instagram,whatsapp vs) diğer android cihazlara göre daha vasat durumda. Bu tür uygulamalar medya dosyalarını dönüştürme ve sıkıştırma işlemi yaparken sistemin kütüphanelerini ve yapılandırmalarını kullanıyor ve miui de bunlar berbat durumda.

Oyla:

Maksim Gorki

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Steinbeck
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Konular
47
Hocam malesef miui de medya code/ decode kütüphaneleri ve yapılandırmaları sıkıntılı bu nedenle çoğu uygulamada( instagram,whatsapp vs) diğer android cihazlara göre daha vasat durumda. Bu tür uygulamalar medya dosyalarını dönüştürme ve sıkıştırma işlemi yaparken sistemin kütüphanelerini ve yapılandırmalarını kullanıyor ve miui de bunlar berbat durumda.
Her zaman olmuyor ama hocam.

Oyla:
Üst Alt