Yardım Ekran kararsızlığı

Srknclkggs

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Serkan çelik
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
13
Merhaba konu başlığını tam seçememiş olabilirim şöyle bir sorunum var. Özellikle oyunlardayken ekran parlaklığı anlık olarak azalıp artıyor, ekran göz kırpıyor gibi :) otomatik parlaklık kapalı. Güç tasarruf modu açıkkende kapalıykende yapıyor bunu. Parlaklığı fulleyince az belli oluyor. Sizde de böylemi yoksa benüm telefona özel bir durummudur.
V12.5.2.0

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
150
Merhaba konu başlığını tam seçememiş olabilirim şöyle bir sorunum var. Özellikle oyunlardayken ekran parlaklığı anlık olarak azalıp artıyor, ekran göz kırpıyor gibi :) otomatik parlaklık kapalı. Güç tasarruf modu açıkkende kapalıykende yapıyor bunu. Parlaklığı fulleyince az belli oluyor. Sizde de böylemi yoksa benüm telefona özel bir durummudur.
V12.5.2.0
Bu sıfır redmi 9t de fark etmiştim aldığım gibi iade ettim bende 128 lik versiyonu aldım sorun kalktı.Ekrandan kaybı bir sorun değişim gerekiyor

Oyla:

Srknclkggs

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Serkan çelik
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
13
Bu sıfır redmi 9t de fark etmiştim aldığım gibi iade ettim bende 128 lik versiyonu aldım sorun kalktı.Ekrandan kaybı bir sorun değişim gerekiyor
Benimki 1 yıllık cihaz değişim yapmazlarda servise yollasam ekranmı değiştirecekler

Oyla:

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
150
Benimki 1 yıllık cihaz değişim yapmazlarda servise yollasam ekranmı değiştirecekler
Fark etmiyor ilk önce ekran değişimi yaparlar siz talep etseniz dahi tr cihazı ise tabiki.Yurt dışı ise ekran yine değişirse çözüm olur

Oyla:
Üst Alt