Yardım Ekran kapanma

MustafaYN

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mustafa Yalç
Cihazım
Xiaomi Redmi 8
Konular
36
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Miui 13.01
Telefon Modeli
Poco x3
Bootloader Kilidi
Açık
Merhabalar.Cihazım Poco x3.Telefonumu 2. Alanda kullanırken ekranı elimin büyük bir kısmı kapladığında(2 3 parmak) telefon kendi kendine ekranı kapatıyor.Fakat 1. Alanda kullanırken böyle değil.Sebebi nedir ve nasıl düzeltebilirim?

curtana73

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aziz
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Bilgisayar Uzmanı
Konular
32
"Yakınlık Sensörü (Proximity Sensor)" etiketli özelliği bulun. Bu öğeye tıkladıktan sonra, ekranda görünen sayı beşten sıfıra değişene kadar yakınlık sensörünü kapatmalısınız." Eğer bu özelliği kullanmıyorsanız kapatın, bununla ilgili bir güncelleme hatası olabilir.

Oyla:

MustafaYN

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mustafa Yalç
Cihazım
Xiaomi Redmi 8
Konular
36
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
"Yakınlık Sensörü (Proximity Sensor)" etiketli özelliği bulun. Bu öğeye tıkladıktan sonra, ekranda görünen sayı beşten sıfıra değişene kadar yakınlık sensörünü kapatmalısınız." Eğer bu özelliği kullanmıyorsanız kapatın, bununla ilgili bir güncelleme hatası olabilir.
Hocam bununla alakası yok, düşünün ki telefonun ekranının üzerine avuç içimi koydum,telefon kendiliğinden ekranı kapatıyor fakat sadece elimin küçük bir alanı telefona değerken(mesela klavyeden yazarken)kapanmıyor.Sensöre yakın veya uzak olsun farketmiyor ki zaten sensör kapalı.

Oyla:

curtana73

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aziz
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Bilgisayar Uzmanı
Konular
32
Bazı romlarda cep modu vardır, böyle bir şey varsa, üzeri kapatıldığında kendisini cepte zannedip kapatabilir, şimdilik başka bir fikrim yok.

Oyla:
Üst Alt