Yardım Ekran kapaliyken muzik donarak caliyor

xxgsliemrexx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
I9300
Konular
3
Arkadaşlar hangi müzik programını denediysem düzelmedi çok şey denedim olmuyor kafayı yiyecem çok sınır bozucu bir.durum çözmenin bi yolu yok mudur çok şey denedim ekran kapalıyken cpuyu 500e kadar çıkarttım knock ve tap to wake özelliğini kapattım io scheduleri degistirdim ekolayziri kapattım olmuyor düzelmiyor sinirim bozuldu rom değiştirme derecesine kadar geldim ama değiştirmek istemiyorum çok hızlı :( sizce kernel değişmem sorunu çözer mı ve miui v7 i9300 için başka kernel bulabilir miyim ? Yardımınıza ihtiyacım var lütfen:(

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
Bende öyle bir hata hiç yok ama yine de anlamak için aşağıdaki bağlantıda olan, geliştiricileri farklı olan romları tek tek sıfır kurulum yaparak dene. Yine aynı hata oluyorsa Miui olmayan farklı bir rom kur dene eğer hata yok ise orjinal yazılıma dön sonra yeniden miui rom kur ama hata her romda yapıyorsa donanımsaldır

Cm alt yapı:
Omni alt yapı:
Samsung alt yapı:

Oyla:

xxgsliemrexx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
I9300
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yok daha önce bi ton rom kullandım cm 12-13 nameless crdroid lollipop olanlar md4 romları falan kullandım herhangi birinde böyle bi sıkıntım yoktu

Oyla:

xxgsliemrexx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
I9300
Konular
3
ekran kapalıyken cpu sıkıntısı falan mı çekiyor acaba cihaz

Oyla:

xxgsliemrexx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
I9300
Konular
3
haa pardon hepsi muiunin romlarıymış :D bende ayrı rom zannettim peki şimdi ben bunlardan birini flashlarsam benim bilgiler uygulamalar falan silinecek mi ?

Oyla:

xxgsliemrexx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
I9300
Konular
3
internette ingilizce yazınca bazı sonuçlarla karşılaştım efektleri audiofx varsa kapatın yazmışlar kapalı zaten biri de ttpod kullanmak sorunumu çözdü yazmış onu deniyorum şimdi ondan sonra buna bakayım

Oyla:

xxgsliemrexx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
I9300
Konular
3
Bende öyle bir hata hiç yok ama yine de anlamak için aşağıdaki bağlantıda olan, geliştiricileri farklı olan romları tek tek sıfır kurulum yaparak dene. Yine aynı hata oluyorsa Miui olmayan farklı bir rom kur dene eğer hata yok ise orjinal yazılıma dön sonra yeniden miui rom kur ama hata her romda yapıyorsa donanımsaldır

Cm alt yapı:
Omni alt yapı:
Samsung alt yapı:
samsung alt yapılı romu denedim şu an bi sıkıntım yok çok teşekkür ederim ayrıca rom değişik ve daha hoş bişey oldu yarı samsung yarı iphone :D yardımların için teşekkür ederim

Oyla:

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
samsung alt yapılı romu denedim şu an bi sıkıntım yok çok teşekkür ederim ayrıca rom değişik ve daha hoş bişey oldu yarı samsung yarı iphone :D yardımların için teşekkür ederim
Rica ederim. Zaten en kalitelisi de odur. Haftalık güncellemede alır. Güle güle kullan

Oyla:
Üst Alt